Mamy "atopików"

21/09/08 10:31:38

Dawno mnie nie bylo, ale niestety komp mi padł a następny pewnie nie prędko zawita w moim domku, także podczytuje u znajomych i piszę teraz także u nich. Mój Rafik po paru dniach w przedszkolu jak pisałam miał mega wysypkę, podejrzewałam , że może to wykładziny dywanowe, jednak nic poza smarowaniem nie robiłam tylko obserwowałam , już miałam podjąć decyzję o wycofaniu go z przedszkola, aż tu wysypka zaczęła ustawać i powoli znikać. Ucieszyłam się,ale jednocześnie zaczęłam się zastanawiać "to w takim razie od czego", ale jeszcze miesiąc i może Pani alergolog zdecyduje się na testy wziewne dla mojego szkraba, ja tymczasem 29 idę na płatkowe do deratologa- mnie też wysypało w tym samym czasie co jego:( A i mam pytanie -jeśli orzeknięto azs w klinice, a w mojej miejscowości lekarze podważyli tę diagnozę czy mogę się starać o pielęgnacyjne- brakuje mi na kosmetyki dla małego a są naprawdę ważne przy pielegnacji-zresztą wiecie, tylko zbyt drogie na moją kieszeń.

PŁATNY URLOP WYCHOWAWCZY - 400zł dla wybranych

10/09/08 18:14:57

Mam kolejne pytanie. Jeśli wrócę do pracy w połowie miesiąca to za połowę tą w której trwało jeszcze wychowawcze dostanę zasiłek? Połowę jego? Cały? Czy wogóle nic?

Mamy "atopików"

07/09/08 14:42:10

U nas była chwilowa awaria komputera:) Ale już jestem. Mój Rafcio tydzień w przedszkolu i ...wysypka większa:( nie wiem teraz czy kontaktowa na jakieś rzeczy np. wykładziny dywanowe? Czy dostał tam coś do jedzenia co ja mu nie podaję, ale czytałam jadłospis i nic nadzwyczajnego nie podawali. Hmm, martwię się, może to przedszkole nie było dobrym pomysłem?

W sprawie św. rodzinnych, św. z Zus, itp.proszę pisać,pomogę

28/08/08 21:56:40

Jestem na urlopie wychowawczym który kończy mi się w lutym. W naszej miejscowości jest bardzo trudno o miejsce w przedszkolu dla dziecka a już zwłaszcza w trakcie semestru także w lutym nie miałabym szans go umieścić w tejże placówce. Dziś dostałam telefon że synek dostał się z listy rezerwowych do przedszkola i od 1 września jest przyjęty, ale czy mogę go tam prowadzać będąc na urlopie wychowawczym na 3-4 godziny? czy wogóle mogę?? czy muszę przerwać urlop i wrócić do pracy?

PŁATNY URLOP WYCHOWAWCZY - 400zł dla wybranych

28/08/08 20:27:27

Jestem na urlopie wychowawczym który kończy mi się w lutym. W naszej miejscowości jest bardzo trudno o miejsce w przedszkolu dla dziecka a już zwłaszcza w trakcie semestru także w lutym nie miałabym szans go umieścić w tejże placówce. Dziś dostałam telefon że synek dostał się z listy rezerwowych do przedszkola i od 1 września jest przyjęty, ale czy mogę go tam prowadzać będąc na urlopie wychowawczym na 3-4 godziny? czy muszę przerwać urlop i wrócić do pracy?