Czerwcówki 2007 (2)

16/06/09 10:03:40

Hej laski !!! Nie wiem czy nas ktoś jeszcze pamięta :wink: Mam dziś dzień wolny więc troszkę napiszę. Ogólnie to na nic nie mam czasu a dziś będę sprzątać bo mam zaległości :roll: dobrze że z praniem zaczynam wychodzić na prostą :roll: W pracy jest całkiem nieźle ale wracam do domu wymęczona. Pogoda do bani i dziś kiblujemy w domu bleeee. Pije kawę coby się postawić na nogi i brać do jakiejś pracy. Nie czytam co u Was bo nie dam rady nadrobić zaległości. Buziaki i wszystkiego naj naj lepszego dla naszych dużych 2 latków :) :)

Czerwcówki 2007 (2)

29/05/09 21:22:22

Hej laski!! Ja wpadam tylko o sobie przypomnieć :wink: u mnie praca dom praca dom i tak w koło czasu na nic nie mam. Nic nie nadrabiam bo nie mam kiedy za bardzo tak tylko pobieżnie przejrzałam. Buziaki dla wszystkich obchodzących swoje urodzinki :D A ja dziś przeżyłam koszmar. Wracam z pracy patrzę w kuchni po ścianie leje się woda :evil: okazało się ze ekipa która remontuje dach źle go zabezpieczyła przed deszczem :evil: :evil: no i mamy ogromny zaciek w kuchni i u babci w pokoju też jest w zaciek :evil: :evil: pan był i podobno naprawił ale to się okaże przy najbliższym deszcze który ma padać w nocy :roll: już się boję noki :roll: Sorki że ja tak tylko o sobie ale naprawdę nie wiem co komu napisać :oops: :oops:

Czerwcówki 2007

21/05/09 12:56:30

Mój mały 2 letni synek :) przypomina się Wam ciotki jak teraz wygląda :D [url=http://www.fotosik.pl:2bdrggj4] [/url:2bdrggj4] [url=http://www.fotosik.pl:2bdrggj4] [/url:2bdrggj4] :D :D :D :D

Czerwcówki 2007

21/05/09 10:39:28

Cześć !!! Dzięki cioteczki za życzenia bardzo nam milo :) Kacperku wszystkiego naj najlepszego!!!!!

Czerwcówki 2007

16/05/09 12:48:30

Cześć dziewczyny :!: Nie wiem czy ktoś nas jeszcze pamięta :wink: ale się przypominam tylko. Nie mam czasu na nadrabianie wiec nie wiem co się u Was dzieje, więc napiszę tylko co u nas. U m nie praca i jeszcze raz praca, jakoś nadal ogarnąć się ze wszystkim nie mogę :roll: mam nadzieję że się w końcu jakoś ogarnę. Ale zmęczona jestem strasznie. Z mężem widuję się tylko wieczorem chwile bo teraz mam same zmiany popołudniowe. Adam gada jak najęty, powtarza wszystko i trzeba uważać co się przy nim mówi :lol: u nas sukcesów nocnikowych brak bo nie mam teraz czasu, ale teraz małż będzie tydzień na urlopie to powiem mu żeby popracował nad młodym. Adaś zdrowy ja też i to by było na tyle. Lece się zaraz szykować do pracy dobrze że jutro wolne :) to odpocznę sobie. Pozdrawiam wszystkie i buziaczki dla dzieciaczków. A jak są chorowitki to dla nich dużo dużo zdrówka :D Pa laski jak znajdę chwile czasu to się znów odezwę.