Czerwcówki 2009!!!!

16/06/09 12:45:13

Witam!! Gratulacje dla kolejnych mamusiek i dzieciaczków!!! jak ja Wam zazdroszczę!!! Ja czekam i nic :( w nocy coś tam brzuszek się stawiał, i na tym się skończyło! no zobaczymy co mi jutro powiedzą w szpitalu, pewnie odeślą i każą czekać :( agag dzisiaj kalafior na obiad wg Twojego przepisu :D :D mniam :lol: patupi24 na nas też przyjdzie pora, tylko kiedy?! :D :D sylwia88 ja też już przeterminowana :( więc czekamy!!! o lewatywie opowiadała nam położna w szkole rodzenia, że dobrze jest ją zrobić przed porodem (z wiadomych względów) w szpitalu nie mogą Cię zmusić ( nas przynajmniej) ale doradzała bo to właśnie też "wspomaga" akcję skurczową! także chyba taka obojętna nie jest :) możesz spróbować! asi faktycznie tam u Was to trochę inaczej wygląda, szybko działają! u nas odsyłają i każą czekać :(:( i tak czekając więcej się myśli o tym wszystkim, a jak się więcej myśli to na złość nic się nie dzieje!! :evil: Sabika u mnie też akcja telefony, smsy, maile, nasza klasa itd. itd. od wczoraj gorąca linia :D a Julcia sobie siedzi w brzuszku i nabija się z nas wszystkich :lol:

Czerwcówki 2009!!!!

15/06/09 15:32:24

No proszę ile się dzieje!!! Chyba na Elizkę te schody faktycznie podziałały!!!! cóż może spróbuję :D :D Trzymamy kciuki nie ma co tyle dziewczyn naraz!!!!żeby szybciutko poszło!!! Ja dzisiaj mam termin, byłam w szpitalu, mała na Ktg nie raczyła się ruszać, położna trzęsła nią i nic, mały uparciuch! ale za to w nocy jak dawała! zawsze na odwrót, już się boję jej charakterku :D miałam też usg niunia waży około 3500g, i wszystko w porządku z nią! mam się zgłosić w środę na kontrolę. Także dołączam do przeterminowanych :) aha rozwarcie i szyjka takie same jak 5 dni temu czyli 1,5 cm rozwarcia i 1,5 cm. szyjka nic nie ruszyło. Trzeba pokombinować trochę :D:D:D agag83 mniam mniam! za mną też kalafiorek chodzi!! chyba się skuszę, w panierce przyznam nie jadłam ale brzmi pysznie!!! Orfeo u mnie dzidzia też 3500g waży, a ja myślałam że to nie całe 3000g będzie :shock: :shock: no niespodzianka! Piękne zdjęcia w galerii!!!! same śliczności :D:D Zajrzę później, żeby sprawdzić co i jak :) pozdrawiamy!

Czerwcówki 2009!!!!

14/06/09 00:07:16

Gratulacje dla nowych mamusiek i ich dzidziulków!!!!!!! Ja również jeszcze 2 w 1 :D :D no ale w końcu termin dopiero w poniedziałek, więc jeszcze duużo czasu :D :D powiem Wam że troszkę zaczęłam się bać, ale cóż ucieczki przed tym nie ma!!! jakoś muszę dać radę. Coś czuję że w szpitalu to mnie zapamiętają :D ja straszna panikara jestem!!!! To co czekamy dalej na rozwój wydarzeń i wieści o kolejnych szczęśliwych porodach!!!! Pozdrawiamy serdecznie!!!

Czerwcówki 2009!!!!

10/06/09 23:15:54

Judii, KasiaR Dziewczynki gratuluję no i dumnemu tatusiowi również :D :D śliczna Nikolka!!!! Narazie nie zdążę nadrobić wszystkich postów, ale jutro postaram się już ogarnąć :D Ja dzisiaj miałam wizytę w szpitalu, miałam KTG, którego nie zdążyłam zobaczyć :( ale lekarz powiedziała że w porządku cokolwiek to znaczy :) miałam również ogólne badanie i wyszło że mam rozwarcie 1.5 cm szyjka miękka gotowa :D lekarz powiedział że po tym badaniu może pojawić się plamienie, i rzeczywiście było wraz z czopem, tak myślę, prawie pewna jestem :D musiała coś tam poruszyć, bo badanie nie było zbytnio przyjemne! pozdrawiam Was serdecznie!!!

Czerwcówki 2009!!!!

09/06/09 16:10:39

Roksana gratulacje!!! Joasia trzymamy kciuki!!! niech już Ciebie tak nie męczą bidulo! Judii czekamy na wieści!!! ciekawe co wymyślą lekarze w Twoim przypadku!! miejmy nadzieję, że już odezwiesz się do nas z dzidzią na rękach!! Dziewczynki po terminie współczuję, ale to już bliżej niż dalej więc głowa do góry!!! Ja też czuję że przenoszę:( czego bardzo nie chcę, ale cóż ja mogę ?! :) Odnośnie zwolnienia/ macierzyńskiego to kurcze, ja swojego lekarza też tak zrozumiałam, że może mi wystawić tylko do dnia terminu porodu :shock: ale Wy mówicie że jest inaczej, to trzeba się tym zająć! Obri i gdzie w końcu rodzisz? ja jednak w Zdrojach, bo Police w rozsypce, zresztą szkołę rodzenia też miałam w Zdrojach i mam tam bardzo blisko :) pogodę w Szczecinie mamy niezłą co?! a ja mam mało ciepłych ciuszków dla niuni w tym rozmiarze, no nic zobaczymy! Jutro idę na moje pierwsze KTG :D Czy przy tym badaniu, również badają ginekologicznie, sprawdzają co tam słychać w szyjce :) ??? czy to nie jest reguła? czuję się taka tępa, nie miałam tego wcześniej i nic nie wiem :oops: będę wdzięczna za odpowiedź :)