Toruńskie maleństwa

28/01/09 19:28:27

katrinsja- dzięki za odpowiedz dot. infacolu, ja małemu tez podaje te herbatke plantex i chyba rzeczywiście bedzie dobra bo po niej sie uspokaja agoosia- hm... nawet nie zauważyłam że chodzi o 2 inne osoby Agnessa i Agnese, tak mi sie napisało, sorki za pomyłke :(

Toruńskie maleństwa

28/01/09 16:10:04

agnese- :D :flo: dziekuje

Toruńskie maleństwa

28/01/09 12:45:03

hm... dziewczyny to moze zaopatrze sie w te krople Sab Simplex, zobacze czy mi sie uda je gdzis zakupic. A w jakich dawkach je stosowałyscie?

Toruńskie maleństwa

28/01/09 11:07:35

Czesc dziewczynki Nie odzywałam sie troszke bo znowu laptop wylądował w serwisie, niedośc że napęd mi nie działa to co chwile się zawieszał :( kurde już drugi raz mam nadzieje że tym razem naprawili porządnie. A my z małym przechodzimy codziennie kolki, zero spania prawie i w dzien nic tylko nisić czasem, byłam z tym u pediatry i zapisała nam debrisan 3 razy dziennie, ale nie zawsze pomaga. Katrinsja- a możesz mi napisac jaką dawke infacolu podawałaś maleństwu swojemu? taka jak na ulotce czyli pełna zawartośc zakraplacza czy moż wiecej lub mniej przed każdym posiłkiem???? Dzieki z góry za odpowiedz. A poza tym to m mój nauczył małego spać z nami w łózku i teraz jak go kłade do łózeczka jego to jest wielkie stękanie , sapanie, płacz i zwijanie sie, jak tylko położymy do naszego łózka to śpi, cwaniak maly. Pozdrawiam wszystkie mamusie :) :) :)

Toruńskie maleństwa

21/01/09 16:21:18

ach te kolki, dzieki dziewczynki za rady :) katrinsja- mąz właśnie kupił tą herbatke plantex co pisałaś, a jeśli chodzi o nfacol, to czy można go podawać 3 tygodniowemu dziecku :?: :?: :?: , bo na wiekszości tych specyfików od kolek pisze że po 1 m-cu życia lub nawet po drugim.