podwójna macica

23/09/13 21:16:22

Cześć, dawno mnie tu nie było.... :) Ani@k, Madziarek - KOCHANE, MOJE NAJSZCZERSZE GRATULACJE, cieszę się, że wszystko zakończyło się dobrze !!! Za resztę dziewczyn trzymam kciuki :ok: :)

***Marzec 2009*** (3)

23/09/13 20:45:16

[quote="nacia":2b1cwjyu] Jesień... może nam wątek ożyje?
może... ;) :P: Cześć :) Widzę zmiany, zmiany, zmiany :) Powróciła córka manotrawna, musze poczytać co u Was, kto urodził, kto się rozwiódł i postanowiłam zaglądać tu czasami bo... się stęskniłam :lol: ( nie nacia, nie jestem w kolejnej ciąży i nie zamierzam :) ) Mogę ? Czy już jesteście tak zżyte, że wypadłam z obiegu ? :)

***Marzec 2009*** (3)

18/11/12 21:45:08

[quote="Rozyczka-Asienka":1a72nlhb] Generalnie macie jakieś rady, co robić aby to starsze nie było zazdrosne, bo boje się że taki moment przyjdzie i nie będę wiedzieć co robić, proszę ślicznie o rady doswiadczonych podwójnych mamuś 8) .
Przyjdzie... prędzej czy później przyjdzie... żadnych rad, sama się z tym czasami borykam... U nas zazdrość Laury skupia się na mnie, czasami tylko na małym... Sliwka nie mam weny na razie pisać - Laura przejmuje zachowania od kuzynek w ktre jest zaptrzona, złosci się, tupie, buntuje... Jak się z kuzynkami nie spotyka to anioł, ale widuje się z nimi prawie co dziennie... No i jest jeszcze zazdrość o brata... dami współczuję Wam tej sytuacji... zdrowia !!! Nacia o proszę - odkładacie okulary - SUPER !!! Dziewczyny padam na ryjek młody daje czadu po nocach ostatnio - no ale mamy już dwa zęby A ja się uczę - jak dobrze pójdzie to bede miałą niedługo rozmowę oprace i muszę się podszkolić.... ehhh zmęczona jestem...

******* MAJÓWKI 2012**********

12/11/12 22:16:36

Nutelka gratki :) U nas to raczkowanie pewnie będzie za 4-5 miesięcy :) Ale za to mamy pierwszy ząb :lol:

***Marzec 2009*** (3)

12/11/12 22:08:02

Sliwka ja tam za IPadem też specjalnie nei byłam, chciałam poznać opinię :) Martusia słucha Slayera ? Fajnie, Laura Polskiego harcerskiego roka i Fasolek ;) Problemy wychowawcze? Piąteczka, u nas też, z tym, ze to ja jestem ta zła ;) Nawet mi się nie chce pisać już... Tygrysek łączę się w bólu - miałam podobnie, młody też mało spał, ale nas ratował ogród i lato... Różyczka GRATULUJĘ Z CAŁEGO SERCA I WITAM OLĘ NA ŚWIECIE !!! :flo: I kciuki za konsultacje :ok: Nacia powiadasz że z nastolatkiem przechlapane... A ja dzisiaj mimałam już tak dosyć Laury, że myślałam, że albo ją albo siebie zakopie w ogródku... Czyli z wiekiem będzie tylko gorzej :P Aha - Zapomniałam się pochwalić - MAMY PIERWSZY ZĄB :lol: