problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

10/02/11 15:03:11

Cześć dziewczyny :) Nie wiem czy któraś mnie jeszcze pamięta :) Gratulacje dla wszystkich zafasolkowanych i dla tych które są już mamami :) 3mam kciuki, za te co zostały na polu walki!! Ja od 3,5 miesiąca jestem już mamą ślicznej dziewczynki :)

Byłe październik/listopad 2009

18/03/10 09:03:58

Cześć dziewczyny :) Sowko :( Tak mi przykro!!! :cry: To okropne... Czy nie wystarczy, że spotkało nas to raz, czy musi się powtarzać? :( Minie... Ciąża coraz bliżej końca :) Gratulacje i 3mam kciuki za rozwiązanie. anja Ty zostaw przeszłość i daty za sobą! Chociaz ja też myślę, że za 3 tyg będzie rocznica poronienia... Ech.... A co z resztą?

problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

02/11/09 08:48:02

Dzień dobry. Nie wiem czy ktoś mnie jeszcze pamięta bo dawno mnie nie było... Przez ten czas nic się niestety nie zmieniło. Dalej żyję w paranoi odliczania dni mędzy cyklami. Nalewka ogromne gratulacje!!! Czy komuś jeszcze się udało? Ech nie wiem czy zostanę na dłużej, czy wpadłam na chwilę. Jakoś nie mam sił do wszystkiego... ale cały czas o Was myślę. Powinnam rodzić w tym miesiącu :( :( :(

problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

18/08/09 20:16:37

Witajcie dziewczyny... U mnie zła passa i zły humor nie mija. Do d... wszystko. Jutro ostatni dupek więc w ciągu 3 dni powinna być @... no chyba ze ta durna torbiel coś namieszała! Martinka dobrze Cię widzieć spowrotem. Megi i Julia buziaki dla Waszych dzieciątek :) Megi! Proszę mi się nie stresować i szybko zdać relację po wizycie u lekrza. Bąbolinko najgorsze, czylu poród, masz za sobą :) Szybkiego powrotu do siebie i duuuuużo mleczka dla maluszka. Anetko mam na dzieję, że humor u Ciebie już lepszy :* Aniu jak tam @? Przyszła czy nie w koncu? maga30 trzeba próbować i 3 i 4 a nawet 5 razy! :) W końcu co innego zostaje? Czy wiecie co z Sylwią? Dawno jej nie widziałam? Urlopuje się? Buziaki dla Was wszystkich :)

problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

16/08/09 19:54:39

Witajcie dziewczyny. Jakoś ostatnio totalnie nie jestem w nastroju. Po prostu mam gorsze dni... Ten cykl był bardzo owocny w staranka.. Kochaliśmy się prawie codziennie ale nie sądzę żeby się udało :( I to mnie dobija! Byłam na USG w 19dc. Okazało się, że mam torbiel na jajniku :| No kurde jak mogę mieć torbiel faszerując się Dupkiem??? Totalnie nic nie rozumiem... Poza tym torbiel oznacza, że z tego jajnika nie było owulki. Super. Czyli i tak małe szanse spadły o 50%... :( Strasznie jestem już tym wszystkim zmęczona... Coraz mnie nadziei we mnie... [/img]