Poznańskie "brzuchatki"

31/01/09 22:31:53

Witam nowe foremki :lol: Dziś Matyldzie wszystko się poplatało ... jak już Wam pisałam dała nam pospac do 9.00 :lol: spac przed obiadkiem nie chciała. Zasnęła nam w drodze na spotkanie ze znajomymi( może i dobrze przynajmniej w spokoju zładłam co nieco w fajnej knajpce :wink: ) a matyla spała w najlepsze w wózku :wink: W domu szalała do 21.30 aż wkońcu pała zmęczona. W Ikea Matylda dała popis dobrego wychowania....chłopiec zaczął przewracac kosz z zabawkami, Mała podbiegła do niego i zaczeła mu grazić palcem niuu niuu niuu. Pewnie sama chciał przewócic ten kosz :wink: Marysia82 - Leon i Matylda - bardzo ładnie. A znaczenie imienia bardzo trafne, moja Mała Mi dokładnie taka jest.Odważna w walce. :lol: szczególnie o zabawki :wink: Agu - co to za kurs, to coś związane z leczeniem tańcem ?

Poznańskie "brzuchatki"

31/01/09 11:53:40

Bry ... Matylda poczuła weekend i pospała do 9 tej :lol: PO porannej drzemce lecimy do Ikea na małe zakupy, chcemy kupić stolik i krzesełko dla Matyldy. Miłego weekendu

Poznańskie "brzuchatki"

30/01/09 19:30:40

Zajęcia będą odbywać się w Poznaniu, ale dokłanie nie wiem gdzie :? Kurs organizują nam z pracy, więc tym bardziej się ciesze bo za free. Dziewczyny śliczności Agu - ostatnie zdjęcie super , aż Matylda się śmiała do koleżanki z komputera. Ewa - zestaw telemaniaka pierwsza klasa ....też bym zjadła pizze i popiła colą ....Wie co dobre :wink:

Poznańskie "brzuchatki"

30/01/09 17:39:46

Bry.. madlennn - witaj na forum... wklej zdjęcia swojego Mateuszka, musisz nam go przedstawiać :lol: Jolka - to ja tez poprosze taki dzień jeśli ma się zakończyć zakupami na koszt m. :wink: My lezymy w łóżku...Mała Mi oglada mini mini -mama mirabell a ja sobie klikam. Trzeba odpocząc przed weekendem (czyli sprzątaniem mieszkania :? ) Zapomniałam się pochwalić bedę brała udział w akademi bezpiecznej jazdy :lol: nowe umiejętności na pewno się przydadzą .

Poznańskie "brzuchatki"

27/01/09 21:03:09

Matylda wyczuła kiedy iść spać .....przespała całą kolędę :wink: To ja za przykładem Matyldy idę do łóżka...trochę popatrzeć na telewizor.