MARCÓWKI 2010

28/08/09 21:50:51

madziurka bardzo mi przykro... brak mi słów... jestem w szoku... Trzymaj się kochana i bądź dzielna, ból minie, potrzeba tylko czasu. :-{: Boże, my tu sprzeczamy się o jakieś bzdety, rosną nieporozumienia i na co to wszystko... :oops:

MARCÓWKI 2010

27/08/09 14:54:25

siwulka napisała zdan bedzie tyle ile nas tu jest wiec nie m co sie przejmowac trzeba zaakceptowac kazde zdanie i tyle No właśnie i oto mi chodziło. dachowka napisała " Nie jestem osobą, która łatwo nawiazuję kontakty, zwłaszcza te przez internet. Po prostu jestem na dystans do innych i tego nie zmienię" Ale czy to znaczy, że nie możemy tu być? Nikt nie ma zamiaru się tu kłócić, była wymiana zdań i tyle. Zdania się różnią i trzeba to tylko uszanować. Dzięki dziewczyny za wyrozumiałość, miałam stąd uciekać, bo nie lubię jak mi jest coś narzucane, ale myślę, że wszystko zostało wyjaśnione i jakoś pociągniemy tu dalej :-) elensar jeśli Cie uraziłam, to przepraszam, nie było to moim zamiarem. Tak to jest jak się pisze, a nie widzi się tego kogoś, a później nieporozumienie... Byłam wczoraj u lekarza, z dzidzią wszystko ok, zmierzona przezierność 1,52 mm, tylko kości nosowej się nie udało zmierzyć, bo skubane nie chciało pokazać profilu i rączką zakryło twarz. Mam pytanie, czy poza usg jesteście tez badane normalnie, na samolociku? Moja już dwa razy uznała, że jest wszystko ok, nie ma plamień, to nie ma sensu badać. Trochę się zdziwiłam. Poza tym nie zleciła mi dodatkowych badań, choćby na toxo. Na następnej wizycie chyba trochę ją wypytam o to, chcę jej ufać, ale tak czytam Was, to macie trochę inaczej. Co do brzucha to ja raz mam, raz nie. Nie kumam tego, pewnie to są wzdęcia, a ja się dopatruję ... Mamcia8627 ja mam tak czasami z tym kłuciem, ale rzadko.

MARCÓWKI 2010

27/08/09 13:35:30

doreczka nikt tu się nie obraził, nie wiedziałam tylko, że to forum jest jednostronne, toleruje tylko te forumowiczki, które będą pisały o sobie wszystko, a te które chcą trochę zachować dla siebie są bee. Zaskoczyły mnie też emocje jakie towarzyszą tej wymianie zdań, "musiałam ochłonąć" "dostaje się w twarz" czy "nóż w plecy". Rany boskie, czy nie można być tu sobą. Przecież ja nie wykluczam, że nawiążę z kimś znajomość, nawet jak nie będę wiedziała o tej osobie wszystkiego... Jakaś paranoja i zagrywki jak ze szkoły podstawowej...

MARCÓWKI 2010

26/08/09 21:17:47

Elensar temat uważam za zamknięty. Chciałabym tylko żebyś uszanowała moje zdanie. Widzisz, też mnie źle zrozumiałaś. Pisząc, nie można do końca wyrazić emocji, co powoduje wiele nieporozumień. Jeśli ma ktoś ochotę pisać tu o wszystkim, to proszę bardzo, chętnie poczytam co słychać u każdej, nieważne czy pisze o dzieciach czy o innych aspektach życia prywatnego. Ale proszę mnie nie potępiać tylko dlatego, że ja tego nie robię. Ale chyba masz rację, nie pasuję tu... No cóż, było miło... Pozdrawiam i życzę udanych reszty miesięcy!

MARCÓWKI 2010

26/08/09 13:30:58

elensar nie zaprzyjaźniam się tak łatwo jak Ty, a mam swoją sprawdzoną grupę przyjaciół i nie szukam nowych, bo nie mam takiej potrzeby. Gdyby w moim otoczeniu były koleżanki w ciąży, pewnie bym nie trafiła na to forum. Ale uważam, że moje podejście nie jest krzywdzące i wcale nie sugeruje, że przez to forum umrze. Forum będzie istnieć mimo braku "psiapsiólkowania" między nami. No cóż, jeśli dziewczyny myślą podobnie do Ciebie, to rzeczywiście ja tu nie pasuję, nie tego szukam. Piszesz o ofiarowaniu czegoś... pisząc tu jestem szczera, ale przecież nie muszę się spowiadać kim jestem prywatnie, dlatego jest mi łatwiej. Zresztą czy ma to jakieś znaczenie gdzie pracuje i co w życiu robię. Dla mnie ważne jest podzielić się z Wami moimi obawami ciążowymi, posłuchać jak Wy to znosicie, myślałam, że po to jest to forum, żeby nam było łatwiej i raźniej, oczywiście, że z tego wszystkiego może nawiązać się jakaś nić przyjaźni, kto wie, ale dla mnie to nie był powód, by tu dołączyć. Uważam temat za zamknięty, bo dyskusja do niczego nie doprowadzi. Różnimy się i tyle. Ja szanuję twoje zdanie i jeśli szukasz tu tego o czym piszesz, to życzę Ci żebyś to znalazła.