Inseminacja

24/09/08 11:55:57

dziewczyny, powiem tak: czytając wszystkie posty oraz wziełam pod uwagę swoje osobiste doświadczenia wywnioskowałam, że nadzieja jest baaaardzo niebezpieczna... więc ja się juz od niej uwolniłam! co ma być to będzie.. walcze juz 2,5 roku i nic, na nic łzy i rozpacz, to tylko mnie pogrąża. Nie mam juz na to siły. Chcę zyć pełnią zycia a nie od okresu do okresu. Jestem po HSG i jeżeli nie zajdę po tym w ciąże naturalnie to moze jeszcze cos tam lekarz wymysli jakąs laparosopię czy cos, moze jeszcze inseminację, ale nic ponad to. Nie to nie. Nie będę porywac się z motyką na słońce i zbierac na invitro. Taka juz jestem tym wszystkim zmęczona ze sama juz nie wiem czy ja tego naprawdę chcę. Więc odpuszczam. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, które mają duzo siły na cos tak niesprawiedliwego.

Inseminacja

11/09/08 13:43:00

MARLENTA - POWODZENIA!!! :))

Inseminacja

08/09/08 09:12:07

czesc dziewczyny! dzięki za słowa otuchy przed HSG, niestety dopiero teraz odczytałam bo nie miałam przez tydzien dostępu do netu. Jestem po HSG i powiem Wam, że rzeczywiscie.. strach jest, ból tez, ale da się przezyć! Jajowody są drożne, zobaczymy co z tego wyniknie. Dziewczyny czy po HSG normalne jest to ze się plami tak jak pod koniec @??? bo ja tak mam juz 5 dzien, codziennie coraz słabiej.. a do lekarza idę dopiero jutro. Pozdrawiam Was wszystkie i ściskam!

Inseminacja

29/08/08 17:17:57

ale mam stracha...HSG w czwartek... :?

Inseminacja

29/08/08 08:36:46

Milki musimy być silne, rozmawiałam z jedną fajna pania doktor wczoraj i ona mówi tak jak kazdy, nie robic dziecka na siłę, zając się innymi sprawami, a seks uprawiac dla przyjemnosci, a efekt przyjdzie szybciej niz sie spodziewamy. W naszym przypadku [starajacych się] to bardzo trudne, ale co zrobic, moze czas zastosowac się do tej rady, ja zrobie sobie jeszcze HSG, a potem juz chyba odpuszczę bo nic na siłę... Milki, wypoczywaj tam w ciepłym kraju, zazdroszczę urlopu .. i trzymaj się, głowa do góry! [Moze my po prostu ZA BARDZO chcemy... dlatego nie wychodzi. Psychika tez robi swoje..]