BYDGOSKIE SZKRABKI- OD DNIA NARODZIN....

09/11/11 17:32:56

agnus - ale trafiłaś ;/ no cóż idioci zawsze się znajdą, ja bym się nie przejmowała za bardzo a skoro nie hałasujecie po nocach tylko w normalnych godzinach to tym bardziej nie możecie mieć z tego powodu problemów. I taki pomysł na następną wizytę mundurowych, wytłumacz im jak sytuacja wygląda i spytaj czy ty możesz zgłosić nękanie, powinno nie być problemu i może sąsiedzi po wizycie policji wyluzują ;) A tak swoją droga to tacy sąsiedzi znajdą się wszędzie, pod nami mieszka małżeństwo hindusów z synkiem rok młodszym od Wiktora. W zeszłym roku jak się wprowadziliśmy to na początku pukali w sufit jak wiktor przebiegł czy coś mu spadło. A że tu domy są budowane tak, że wszystko słychać to pukanie zdarzało się co dzień do momentu gdy po jednym z takich "stuków" złożyliśmy im wizytę. Powiedzieliśmy że nie życzymy sobie takiego pukania, syn jest mały i to normalne że się bawi a nie siedzi i czyta, poza tym jak ich dziecko pół nocy ryczy to my im nie pukamy ;) Od tej pory czyli juz dobre ponad pół roku ani razu nikt nam nie stukał ;)

BYDGOSKIE SZKRABKI- OD DNIA NARODZIN....

15/10/11 14:23:33

hejka :) Witam po dłuuuuugiej przerwie, u nas niewiele się zmieniło. Widzę, że galeria umarła śmiercią naturalną więc wstawiłam tam kilka fot Wiktora z naszych wakacji w PL. Z nowości u nas to Wiktor od tygodnia chodzi do przedszkola. Wybrałam jedno z tych znajdujących się najbliżej więc mamy 10 min spacerkiem. Przedszkole jest prywatne ale że tu dzieciom przysługuje część godzin darmowych to płacę tylko za kilka godzin. Wybraliśmy wtorki i czwartki od 13-18, dla mnie idealnie bo w tym czasie mogę załatwić swoje sprawy czy skoczyć na zakupy. Na szczęście mój syn od razu się zaaklimatyzował i pierwszego dnia nie musiałam z nim nawet zostawać. Co prawda szalał i nie słuchał (nasłuchałam się po powrocie) ale następny raz był już idealny. Widocznie 1 dnia testował opiekunki ;) Ja jestem mega zadowolona bo mam w końcu trochę czasu dla siebie ;) Pozdrawiam wszystkie mamusie ;)

BYDGOSKIE SZKRABKI- OD DNIA NARODZIN....

07/08/10 13:06:49

Urwisek47 - gratuluję ślicznego i zdrowego synka ;) paulina - cieszę się, że jednak wszystko dobrze z Tobą i dzidzią, oby było już spokojnie do końca :) muszę pochwalić się, że Wiktor załapał z sikaniem na nocnik pomimo, że go nie uczyłam, wczoraj wieczorem zaczął wołać siusiu i zdejmować pieluchę, zdjęłam mu a ten leci na nocnik i zaciesza że tam sika, wczoraj zrobił na nocnik 2 razy i dziś od rana znowu, chodzi po domu bez pieluchy i jak chce to idzie posiedzieć :$%^:

BYDGOSKIE SZKRABKI- OD DNIA NARODZIN....

01/08/10 11:36:48

hej mamuśki :) Bardzo dawno mnie tu nie było ale obiecałam kilku mamom, że czasem się odezwę i napiszę co u nas :wink: Od 16 lipca mieszkamy w Londynie, szybko się przystosowaliśmy do nowego życia no i najważniejsze mamy tu rodzinę i przyjaciół. We wrześniu zamierzam iść do szkoły językowej (podszkolić angielski) połączonej z przedszkolem dla małego. Ja ok 3 h będę miała zajęcia a on w tym czasie będzie w grupie z innymi dziećmi się bawił :) Pozdrawiam wszystkie mamusie i obiecuje co jakiś czas sie odezwać i może wrzucić jakieś fotki :lol:

BYDGOSKIE SZKRABKI- OD DNIA NARODZIN....

03/08/09 07:37:47

lemoniada - dasz radę :) mam nadzieję, że znajdziesz jednak czas żeby skrobnąć :P