co słychać sierpniowo-wrzesniowe mamuski 2006?

12/09/08 12:35:15

Hej dziewczyny! Dawno mnie tu nie było.Nawet nie mam czasu przeczytac wszytskich postow.Mielismy remont i kupe roboty.No i wyjezdzałam dwa razy na 3 i 2 tygodnie z małym na male wakacje. Filip wlasnie przechodzi świnke i jest przeziebiony.Juz 5 dni w domu siedzimy i mały kota dostaje od tego.A zeby mu było gorzej musi miec kark owinięty szalikiem i wygrzewać tego prosiaczka. W dodatku ostatnio sie poryczala bo laryngolog nie chciala mi dziecka ze skierowaniem przyjac,zeby upewnic sie czy to świnka.W dodatku mały narzekał na ból uszka.Masakra.Ale mały ma sie coraz lepiej.Świnia pomału sobie schodzi i moze w poniedzialek juz bedziemy mogli wyjsc.Buziaki.

co słychać sierpniowo-wrzesniowe mamuski 2006?

27/06/08 13:38:58

Monika Fifi swietnie sobie juz radzi na zjezdzalni,sam wchodzi i zjezdza ale nie mozna go spuscic z oka na moment bo zaraz przychodza mu do głowy dziwne pomysły tak jak pisalam zbieganie z podejscia,zjezdzanie na pupie z podejscia a ulubiona zabawa to sciganie sie z dzieciakami na zjezdzalni i spuszczanie auta ze zjezdzalni.Nawet udało sie mu sturlac z tego podejscia i wypasc z piaskownicy.On ma okropny talent az strach sie bac.Fifi jest najgłosniejszym dzieckiem w piaskownicy,jak tylko wyjdzie z wozka zaraz zaczyna piszczec najglosniej jak potrafi.A o uciekaniu nie wspomne,w dawaniu nogi ma mistrza.A niektore dzieci ida w slad za nim.Rosnie mi mały łobuz.Wiec roboty na lacu zabaw mam mnostwo,bo nie posiedzi 5 minut w jednym miejscu.Cały czas musze za nim biegac.Wczoraj dał mi noge i wbiegł w kałuze w tenisówkach wyobrazcie sobie jak jego nogi wygladały.To tyle o tym urwisie :)

co słychać sierpniowo-wrzesniowe mamuski 2006?

26/06/08 19:51:15

Ba5hka piesek bomba :) Anula akrobata to malo powiedziane,jak sie odwroce to zbiega z podejscia na zjezdzalnie.Na dodatek to jest mały uciekinier-ale dzisiaj mial nauczke.Uciekal mi w strone parkingu i oczywiscie wywalił sie na krawerzniku i zdarł kolano i płakał chyba godzine.Kazde dotkniecie konczyło sie wiekszym płaczem. Wkoncu musialam go uspokoic w hustawce bo jedynie tam nic nie dotykało kolanka.Bidulek

co słychać sierpniowo-wrzesniowe mamuski 2006?

25/06/08 13:26:10

[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=34c2ae8ce123db44:2lsetkjs] [/url:2lsetkjs] może teraz wejdzie to zdjecie

co słychać sierpniowo-wrzesniowe mamuski 2006?

24/06/08 13:23:51

[url=http://www.fotosik.pl:3az4bwff] [/url:3az4bwff] to moj urwis jak robi hustu na zjezdzalni :)