Ciężarne z Torunia

19/08/08 13:08:07

Krzysimonia - nie martw się. U mnie też brzuszek w tym ostatnim miesiącu mam wrażenie, że nie urósł. I podobnie nie mogę sobie wyobrazić jak tam może się zmieścić dziecko i jak malutkiej musi byc tam ciasno. Wczoraj byłam u koleżanki, która jest w ósmym miesiącu ciąży i ma niżej brzuszek ode mnie :!: Szczerze mówiąc nie wiem ile przytyłam w ciągu ostatniego miesiąca, bo ostatni raz byłam ważona na ostatniej wizycie, czyli 31 lipca. Ale pewnie dowiem się jutro w szpitalu :D . Skierowanie już mam. Malutka ważyła wtedy 2,8 kg.

Ciężarne z Torunia

19/08/08 10:37:10

Boyka - od ruchu też to chyba nie zależy - całą ciażę jak pershing przelatałam, bo tyle miałam energii, pustaki pomagałam mężowi na budowie przywiązywać, do samego końca w pracy, dzień w dzień po schodach kilkanaście-kilkadziesiąt razy (nie dość że w pracy dwa piętra do pokonywania kilkanaście razy w ciągu dnia, to to samo w domu, bo mieszkamy w trzykondygnacyjnym domku jednorodzinnym). Wydaje mi się, że na to nie ma reguły. Wszystko zależy od tego maleństwa w brzuszku i od naszego organizmu. Idę zaraz po skierowanie do szpitala. A pytania, kiedy w końcu urodzisz albo nie urodziłas jeszcze słucham kilkanaście razy na dzień, jakby to ode mnie zależało. Rodzice przestali się już w końcu pytać...

Ciężarne z Torunia

18/08/08 18:55:06

Boyka - my z Mancią jesteśmy już tydzień po terminie i nic... Mancia - miałam nadzieję, że chociaż Ciebie wzięło i pojechałaś rodzić, a tutaj jesteśmy jedna i druga na nogach. U mnie nadal nic - ten przezroczysty śluz przestał mi lecieć i od kilku dni ani śladu. Poza tym znajomi dzwonią i rodzina ciagle się pyta czy juz urodziłam czy nie.

Ciężarne z Torunia

17/08/08 11:40:36

Mancia - widzę, że u Ciebie też się nic nie dzieje :D U mnie też nadal nic, tylko, że od dwóch dni strasznie mi puchną nogi i ledwo zakładam półbuty :( i ogólnie czuję się jakaś opuchnięta. Majkatoja - chyba rzeczywiście nas wyprzedzisz, bo nasze malutkie się nie śpieszą. Rodzisz w Toruniu? Krzysimonia - Tobie też zostaje coraz mniej dni do porodu. Pewnie z niecierpliwieniem odliczasz... :D Zauważyłyście, że coraz mniej nas na forum?

Ciężarne z Torunia

16/08/08 12:27:58

Własnie wróciłam z ktg na Bielanach. Na szczęście mała nie spała i zapis wyszedł dobrze. Zapłaciłam 20 zł (hmmm - w prywatnym Matopacie płacę 15 zł, ale że dzisiaj nieczynne więc ruszyłam do państwowego szpitala). Ten śluz jest przezroczysty co schodzi i naprawdę jest go malutko każdego dnia - takie pasma. Ale podobno może schodzić nawet przez trzy tygodnie. Nasze dziewczynki chyba się rzeczywiście nie spieszą na świat. :D