...::: Styczniówki 2010 :::...

29/09/09 19:18:25

Cześć dziewczynki! Ja też zostaję tutaj. Już remont ma się ku końcowi, więc niedługo będę miała więcej czasu by z wami pogadać w spokoju. W czwartek mam wizytę u lekarza, jutro robię badanka. Dzidzia rośnie i szaleje. tylko jak tatuś ją głaska to się uspakaja. Ja jeszcze ubranek nie mam, to co moja mama jedynie kupuje. Bo na razie mieszkam u teściów na workach i kartonach, więc dopóki się do siebie nie sprowadzę to nic nie kupuję. Zresztą przy tych kosztach remontowych to na za wiele mnie nie stać. Może w listopadzie coś uskrobię.

...::: Styczniówki 2010 :::...

13/09/09 18:48:44

Witajcie! Ja tylko na chwilę... Wesele moje, remont mieszkanie, wyjazdy, wesele znajomych i na nic nie mam czasu... Ale napiszę jedno... W środę miałam USG, trzecia z kolei niezależna diagnoza... Dziewczynka, o odpowiednich wszystkich wymiarach :) Ponieważ moja znajoma Pani doktor przed weselem obstawiała mnie lekami rozkurczowymi powiedziała, że "Chyba będzie Panna Zuzanna". Na razie to imie przylgnęło do dzidziusia i obawiam się, że już tak zostanie... A miała być Wiktoria po mojej babci. Mama tak zaczęła szaleć z zakupami, że pewnie sama nie kupię ani jednej rzeczy ;) Pozdrawiam Was wszystkie Jak będę miała dłuższą chwilkę (pewnie w październiku) to zaglądnę na dłużej.

...::: Styczniówki 2010 :::...

13/08/09 21:28:15

ineska to chociaż swój nick allegro napisz

...::: Styczniówki 2010 :::...

13/08/09 21:18:55

Jak mi się napina to nie boli, więc chyba to nic złego.

...::: Styczniówki 2010 :::...

13/08/09 19:04:22

Witam nową koleżankę... Długo się nie odzywałam, ale sobie cały czas poczytywałam. 4 i 6 byliśmy na USG. Dzidziuś jest zdrowy, przezierność i szrokość noska ok. Dwóch lekarzy sprawdziło, więc jestem spokojna. 9 września z tatusiem w dzień jego urodzin jedziemy na trójwymiarowe. Może będzie miał prezent i mu doktor powie, że chłopczyk :) Ja się czuję całkiem ok, oprócz hemoroidów... Masakra jak już tak szybko wyszly to nie wiem co będzie później. Więc teraz na dietce jestem kefirek ze śliwkami, zupka dyniowa, siemie lniane. Jak kupiłam maść, którą można od drugiego trymestru stosować, to po jej użyciu nie wiedziałam jak się nazywam i w toalecie siedziałam chyba z pół godziny. Więc zamówiłam taką totalnie bezpieczną. Wolniej działa, ale jest całkowicie ziołowa. FitaloiD jakby którejś z was się przydała nazwa. Mam pytanie czy często się wam stawia brzuch. Ja mam codziennie rano taką kulkę napiętą i ostatnio jak do basenu z zimną woda weszłam to mi się zrobiła i trzymała chyba z 20 minut. Nie wiem czy to do końca normalne.