Sprawdź jaki kolorek oczu będzie miało wasze dziecko!

26/07/08 22:12:31

[quote="kokoko":1ox0up88]w takim razie trzymam kciuki ;) u mnie jest taka sytuacja, ze ja mam brązowe a moje kochanie niebieskie oczka i wychodzi u nas 50 na 50 . a moim marzeniem jest blondynek o brązowych oczkach ;( szkoda ze to taka rzadka kombinacja, ale napewno mamy szanse na nią. tylko ze ja mam ciemne wlosy a tatus ciemny blond takze boje sie ze wyjdzie taki mysi nijaki. pytanie do tutejszych blondynek: czy ktoras z was ma rodzica ciemnowlosego (nie ze jakis ciemny brąz ale taki orzechowy)
kokoko, ja jestem wprawdzie blondynką z blond- rodziców, ale za to mój brat (ciemny blondyn) pojął za żonę brunetkę o piwnych oczach i mają dwie córeczki jasne blondyneczki - jedna oczy niebieskie druga ciemne brązowe.

NO ta dziewczeta na co stawiacie????ciaza czy urojenie?

26/07/08 07:13:23

edytka kochanie !!!!! 18GRATULJE SERDECZNIE !!!!!!! BRAWO !!!!!! u mnie zgodnie z przwidywaniami - 1 krecha :/ czekam na @ i na gina

NO ta dziewczeta na co stawiacie????ciaza czy urojenie?

25/07/08 22:20:07

auć, faktycznie nam wąteczek spada :? no to podbijam :lol: Asia to Ty wracaj do nas szybciutko :wink: Selly mam nadzieję, że udało Ci się skorzystać z tego słoneczka, ja dziś też chciałam wykorzystać śłiczną pogodę ale jak już sie zebrałam żeby wyjść to rozpętała się burza :roll: ja to mam farta ... eolenka nie smutkuj to Twój amorek będzie z Tobą lada moment :wink: Testuję jutro rano :bbb: choć właściwie to wiem jaki wynik jutro zobacze - 1 kreseczkę :ddd: Ale nic to, na tygodniu śmignę do gina i na betę - o ile będzie taka konieczność, bo coś mam objawy @ i takiego czuja że lada moment nadejdzie ... ehhhh Dobranoc dziewczynki :papa:

NO ta dziewczeta na co stawiacie????ciaza czy urojenie?

25/07/08 10:14:34

Hej eolenka :lol: ja dziś czuję się dobrze, tylko troche łatwo mnie podirytować...więc od rana jestem ciut nerwowa. Dzisiaj jest mój wielki dzień :lol: kupuję teścik ...trzeba się upewnić w końcu, czy mam jakiegoś gościa w brzuszku czy też nie. I w tym celu bez względu na wynik jutrzejszego testu siusianego w poniedzialek idę na betę :lol: A Twoje samopoczucie dzisiaj jak?

Grupa Wsparcia ;)

25/07/08 10:10:01

Olcia jest dokładnie tak jak mówi Piegusek :wink: jeśli matka ma RH+ to nie ma się czym martwić gdyż konflikt może mieć miejsce wyłącznie kiedy ona ma RH -