Cieszyn i okolice! Są tu jakieś przyszłe Mamusie???

15/03/11 07:27:02

Po wczorajszym pięknym dniu pogoda zrobiła się nieciekawa :roll: Ja dziś zamierzam skończyć na gotowo II rozdział pracy magisterskiej.... :? O ile wyrobię się z całą resztą obowiązków :D Kalunia serdeczne gratulacje :brv: :flo: I spokojnych 9 miesiecy :D

Cieszyn i okolice! Są tu jakieś przyszłe Mamusie???

13/03/11 16:22:10

[quote="jaga130":2dkzlpfl] a te 100 zl dla ciebie moze nie stanowic roznicy ale jest wiele rodzin dla ktorych stowa to tydzien jedzenia wiec dla nich byla ta informacja
My się tu wszystkie znamy i myślę, że żadna z dziewczyn się nie poczuła urażona stwierdzeniem, że taki koszt nie stanowi dla mnie różnicy. Poza tym moje dziecko nie ma szans na państwowe przedszkole, bo dzięki genialnym przepisom i nieodpowiedniej ilości miejsc w przedszkolach publicznych nie każde dziecko może się tam dostać... Poza tym nie uważam się za osobę zamożną (a z Twojej wypowiedzi wyszło na to, że mam nadmiar kasy i się przemądrzam). Zwyczajnie nie mogę sobie pozwolić na kolejne lata siedzenia z dzieckiem w domu stąd pewne miejsce w przedszkolu jest dla mnie priorytetowe. Poza tym ja nikomu do portfela nie zaglądam bo uważam to za prywatną sprawę każdej osoby, a wyliczanie czy kogoś stać czy nie stać na prywatne żłobki, przedszkola czy szkoły jest bardzo nie na miejscu (mimo iż jest to forum dyskusyjne) :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Cieszyn i okolice! Są tu jakieś przyszłe Mamusie???

13/03/11 08:38:10

Jaga ja nie patrzę w tych kategoriach na przedszkola. Wiem, że w Cieszynie jest np. jedno świetne państowe przedszkole - przedszkole nr 2. Jednak podoba się mi program Jasia i Małgosi, kadra to, że przedszkole ma ogród. I to przede wszystkim decydowało o jego wyborze. Poza tym dla mnie 100 zł różnicy w opłatach nie robi różnicy... Natomiast zgadzam się z Tobą w kwestii tego, ze nie każde prywatne jest dobre, jak i nie każde państwowe jest wymarzone i dla rodzica i dla dziecka :wink:

Cieszyn i okolice! Są tu jakieś przyszłe Mamusie???

12/03/11 19:33:03

jaga mnie koszty państwowego przedszkola nie interesują, bo od początku wiedziałam, ze Majka do takowego nie pójdzie ;) Co do prywatnego to płaci się pełny rok, a w wakacje dzieci posyłane są do dyżurujacych przedszkoli :)

Cieszyn i okolice! Są tu jakieś przyszłe Mamusie???

10/03/11 14:14:42

sylvia88 no to może się pozmieniało :) W takim razie trzymam kciuki za miejsce dla Filipa :D