Lutowe prezenciki 2010

02/07/10 17:43:26

Ana251 ale Ty pisałaś z nami, odezwij się do Czarnej na gg, uważam że może rzadko pisałaś ale jednak pisałaś i to od początku przecież.

Lutowe prezenciki 2010

01/07/10 13:42:52

Salma, miśka, są inne wątki, gdzie dziewczyny piszą i mozna je podczytywać :wink: Salma zarejestruj się czekamy na Ciebie. A Ty Miśka możesz podczytywać inne wątki jest ich dużo lub pomyśl o tym co pisałam. My się zżyłyśmy i chciałybyśmy rozmawiać swobodnie, a forum publiczne to ogranicza, poczytajcie kilka stron zastanawiałyśmy się co zrobić i czy się przenosić. Podjęłyśmy decyzję i już, jesteśmy na nowym i wszystkie są zadowolone. Minie obawiam się że jak się nie zarejestrujesz chociaż to się poobrażamy :roll: No musisz zobaczyć te emotikonki!!!! Zazula ma już ulubione :lol:

Lutowe prezenciki 2010

01/07/10 13:28:05

Minie, co Wy tu marudzicie, Czarna zostawiła nr gg i wystarczy się do niej zgłosić i wyśle link do forum, gdzie trzeba się zarejestrować i już! Już tam o Tobie pamiętamy! Nawet ja pisałam o Tobie na nowym forum że czekamy na Ciebie i na Maratinkę i na inne dziewczyny. Nowe forum jest śliczne, mamy fajne emotoikonki i co najważniejsze to o czym piszemy jest tylko do naszej wiadomości. Miska83, skąd taki żałobny ton :lol: jak chcesz myślę że mogłabyś do nas dołączyć,,, ale nie wiem czy się dziewczyny zgodzą na tylko podczytywanie (i ja też) :lol: tu mógł czytać każdy, no ale teraz mamy już troszkę inne zasady, uczestniczymy w życiu forum. Jedne piszą mniej, inne wiecej, no ale trzeba mieć możliwość się poznać.... Pomyśl nad tym :wink:

Lutowe prezenciki 2010

30/06/10 20:22:48

Zazula powiem Ci czemu ja obstaję przy prywatnym, bo tu łatwo można każdą z nas znaleźć/zidentyfikować. Któraś fajnie napisała, ze jest za prywatnym bo będzie mogła ponarzekać na teściową. No i własnie w tym coś jest. Ja np. niby się nie ujawniłam na zdjęciach, ale z kolei mam nick, którego używam często i popatrz = np. ostatnio ktoś mi powiedział że znalazł mnie na forum i czytał moje posty. Nie piszę tu nic takiego, ale np. czasem opowiadam o pracy męża, o szefie, no takie niby pierdoły, ale wolałabym, by niektórzy nie mieli do tego dostępu.......... nie chcę tego opowiadać wszystkim. A świat jest mały, oj mały. To może zadajmy pytanie czy któraś jest na NIE? bo jak nie :lol: to robimy przeprowadzkę ooo i ja się dwiema łapami opowiadam za Zazulą administratorem. uuuu ale szycha będziesz fiu fiu, przyznaj się nie chcesz być gorsza niż Czarna też chcesz mieć swoje forum :lol: :lol: :lol:

Lutowe prezenciki 2010

30/06/10 16:10:27

to przejdźmy na to prywatne bo z tego co widzę część jest za, a części jest obojętne :wink: Która się zna na tym jak to zrobić niech pisze! Czarna buziaki Alimacyku jak tam wybor spacerowki 8)