Hmm... Jakie łóżeczko????a może kojec????

10/07/09 14:41:08

[quote="elwira":2h9l5qwv] Czasami dziecko ma niespokojny sen , wystarczy wtedy na kilkanascie minut usiasc sobie przy lozeczku i go uspokoic glaskaniem , albo gdy jest chore - ja wiele razy siedzialam przy lozeczku i glaskalam mojego syna (teraz jestem drugi raz w ciazy) . W lozeczku turystycznym nie ma tej mozliwosci . Ciekawe czy ktokolwiek zrozumie o co mi chodzi :lol: :lol: :lol:
ja cię rozumiem :) mamy łóżeczko turystyczne, ogólnie jestesmy zadowoleni, ale rzeczywiście z głaskaniem mam problem. Czasem wiszę nad łóżeczkiem dobrych kilkanaście minut, kręgosłup mi wysiada. Druga sprawa jak już dziecko zaczyna uczyć się wstawania to szczebelki są w tym bardzo pomocne. Moja córcia nauczyła się wstawać w podczas dwudniowego pobytu u babci, która miała właśnie łóżeczko ze szczebelkami. Owszem turystyczne posiada specjalne zaczepy, których dziecko może się chwytać, ale moje zupełnie z tego nie korzysta (nawet teraz kiedy wstawanie nie sprawia jej trudności). Polecałabym tradycyjne łóżeczko. Acha nieprawdą jest, że turystyczne jest niestabilne. Ma jednak cienki materacyk, w związku z czym dokupilismy taki zwykły, piankowy.

noszenie w chuście - czy zdrowe?

18/06/09 15:09:50

A co myślicie o noszeniu dziecka w chuście NON STOP?? Mam sąsiadkę , która nie kupiła wózka bo ,,jest jej nie wygodnie i nie lubi wózków". Na własne oczy widziałam jak chodzi z nim na dłuuugie spacery. Dla mnie to jest jakaś masakra. Moim zdaniem maleństwo musi mieć swobodę zwłaszcza na dłuższych trasach. A może to ja nie jestem poinformowana?? Ja nie nosiłam dziecka w chuście. :hm:

jak długo rodziłyście?

04/06/09 12:34:16

a mnie skurcze obudziły o 1 w nocy, czekałam do 6 rano żeby pojechać do szpitala bo nie wiedziałam czy to już. o 13 urodziła się córcia. Dzień wcześniej miałam skurcze przepowiadające po 2 godzinach przeszły. Ogólnie poród lekki. :)

ile powinien jeść 6 miesięczny maluch?

30/05/09 16:03:33

Agoos to gratulacje, moja córcia jeszcze nie umie pupki podnosić. A u nas drugie karmienie prawie wyeliminowane, albo inaczej przesunięte na 6 rano.

ile powinien jeść 6 miesięczny maluch?

28/05/09 14:12:07

No to pierwsza noc minęła. Pierwszą butlę dostała o 2 w nocy a o 4.30 już domagała się następnej. Dostała 2 łyki wody i poszła spać :brv: I następne karmienie dopiero po 7. To taki nasz maleńki sukcesik. Zobaczymy jak się sprawy potoczą dalej.