***Marzec 2009*** (2)

13/10/11 08:59:31

Dziś wieczorem nadrobię, M w delegacji, a ja zakręcona jak świński ogon, zwykle M rozwozi dzieci a jak jest w delegacji (a bywa często bo tak raz na dwa tygodnie po 2-3 dni) to ja muszę i zawsze się spóźniam wtedy do pracy. Filip też ma okres buntu i to na maxa.Dziś podjezdzam pod żłobek, z auta musi wygramolić się sam i sam zamknąć samochód, nie pomogły tłumaczenia że mam spieszy się do pracy, wściekł się że nie dałam mu kluczyków i wrzeszczał na pół ulicy. U nas jak w domu robi taki cyrk to pomaga spokojne tłumaczenie i nie zwracanie uwagi na wrzask ale jak się gdzieś spieszę a On wydziwia to nie mam ani czasu ani ochoty na spokojne tłumaczenie i olewanie wrzasku tylko biorę go pod pachę i idziemy.

***Marzec 2009*** (2)

07/10/11 17:01:01

[quote="agi_w":1bdocc21] [quote="margolalll":1bdocc21][quote="agi_w":1bdocc21]ostatnio już z Llisa zartowalysmy ze FIlip to pewnie jUz do szkoły chodzi ;)
nie rozumiem ......
chodzi o to, ze Filip zawsze taki zdolny i tak mówiłyśmy ze teraz to pewnie książki czyta i do szkoły chodzi
no tak się zastanawiam czy za rok z Martą do 1-szej klasy nie pójdzie ................. :roll:

***Marzec 2009*** (2)

07/10/11 14:17:19

[quote="agi_w":rwzr4298]ostatnio już z Llisa zartowalysmy ze FIlip to pewnie jUz do szkoły chodzi ;)
nie rozumiem ...... Pati Antek od września chodzi? Widzę ze chętny jest.Fajnie, oo i Bartuś AGi też przedszkolak DZiewczyny a Gacia jeszcze zagląda ? A jest jeszcze na naszym forum jakieś dziecko w pieluszce? MagdalenaJu pamiętasz, bo ja Ciebie nie kojarzę ..... o co chodzi z "podziemiem"?

***Marzec 2009*** (2)

07/10/11 08:43:34

witajcie babeczki, dzień wolny, kawka w spokoju i forum ............. jejku już zapomniałam jak to jest teraz będę do Was częściej zaglądać :wink: W przedszkolu Martusi nauczyciele mają dziś szkolenie i poproszono rodziców żeby jeśli jest taka możliwość, nie przyprowadzać dzieci bo będzie tylko jedna osoba dyżurująca i stąd dzień wolny u mnie, szkoda tylko że pada..... witaj Śliwka a Wy gdzie teraz mieszkacie? Pracujesz ? Co u Was? Patitkas Antek też przedszkolak. Co u Was? Nacia Nika też do przedszkola chodzi? Samodzielność Filipa poskutkowała dziś guzem na czole. 6:30 Filip wstał i woła kupa. Zaprowadziłam Go do toalety. Wkurzony ze zapaliłam za niego światło kazał mi pójść sobie. Więc poszłam. Za chwilę słyszę łubudu .... Filip leży pod sedesem :roll: i oczywiście co.... nie pomagać mu :evil: Na nic tłumaczenia ze rano jesteś zaspany, daj sobie pomóc :roll: uparciuch jeden. z guzem i płaczem sam gramolił się na sedes :roll:

***Marzec 2009*** (2)

06/10/11 22:27:39

Dodałam trochę nas tak na szybko do galerii Dziewczyny u Was w państwowych przedszkolach przyjmują dzieci przed ukończeniem 3 roku życia? Żaneta u Was jest taka możliwość?