Wasz pierwszy dzien w domu z maluszkiem

21/08/08 12:39:06

Madeleine obyś nie wykrakała:(

Wasz pierwszy dzien w domu z maluszkiem

21/08/08 11:49:43

A ja tym razem marze aby wrócic do domu razem z dzieckiem :D i ola wszystkich :lol:

Wasz pierwszy dzien w domu z maluszkiem

16/08/08 18:55:07

Ja wychodziłam ze szpitala sama bez synka, odebrał mnie brat ponieważ my nie mamy samochodu i z mężem pojechaliśmy do teściów żebym nie była sama jak dojechaliśmy na miejsce to się przytuliłam do teściowej i rozpłakałam że synek został w szpitalu. Po jedenastu dniach pojechaliśmy z mężem i bratem odebrac małego i brat sie denerwował że tak długo musiał na Nas czekac a spieszy się do pracy i fotelik musimy oddac jego koledze - przykro mi było. Zawiózł Naszą trójkę do teściów bo teściowa zaoferowała pomoc przy dziecku jeszcze chorym, nikt do Nas nie przyjechał zobaczyc dziecka i było mi naprawdę przykro bo myślałam że drzwi sie nie będą zamykac a tu prosze poczułam się "olana" przez wszystkich. Po 3 tygodniach synek znowu zachorował i wylądowaliśmy w szpitalu na 2 tygodnie, były to Święta Wielkanocne, a teściowa nawet nie była łaskawa zawieśc Nas do szpitala tylko zawiozła Nas do siebie do domu i kazała wezwac taksówkę a synek juz miał problemy z oddychaniem i powiedziała że to moja wina że dziecko jest znowu chore, a Ona wogóle niepozwoliła Nam wychodzi z Nim z pokoju i go kapac bo takie miała podejście a położna ją wyzywała że zaszkodzi dziecku - i stało się. Będąc w szpitalu w Święta też nikt Nas nie odwiedził, całe 2 tygodnie spędziliśmy z synkiem sami, tylko mąż dojeżdżał.

Mamy starajace sie po raz drugi odezwijcie sie

02/08/08 15:29:17

Witam! Czuje sie fatalnie druga ciąża daje mi popalić juz od samego początku, teraz zamiast duphaston w tabletkach mam w zastrzyku :cry: pozdrawiam

Mamy starajace sie po raz drugi odezwijcie sie

18/07/08 20:19:12

ewcyk dziękuję bardzo:) Sabina a co miał powiedzieć zaczął się śmiać i powiedział że nie poziomica tylko będzie tatusiem po raz drugi:)