OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

13/12/10 15:58:37

Wiolunia - GRATULACJE! Dwoje dzieciaczków, to fajna sprawa. Moi bawią się razem, mimo, że Maja jeszcze malutka, a ja mam chociaż kilka chwil by zrobić obiad, czy posprzątać. Mówi się, że przy jednym dziecku jest dużo zajęć i to prawda, to przy dwojgu...:D ale ja paradoksalnie mam teraz dopiero wszystko zorganizowane i więcej czasu dla siebie :)

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

27/09/10 22:38:30

Wiolunia! Na pewno jest tak źle i znajdzie się jakieś pozytywne rozwiązanie Twojego problemu! Przytulam...

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

18/08/10 23:43:03

Hej, ja się pochwalę, mam najlepszych teściów pod słońcem, bo w każdą sobotę zabierają do siebie moje Maluchy. Obydwoje :) Dzieci wręcz przepadają za nimi :) Przemierzają te swoje 50 km, po to by zabrać wnuki, a w niedzielę je odstawiają :) RAJ! Moi rodzice również zakochani w wnukach, przyjeżdżają codziennie - mam do nich może 2 km, ale na noc wziąć, to mogą tylko w ekstremalnych sytuacjach :) A co do dzieciaczków, to nie mogę się napatrzeć jak Maciek kocha Majeczke. Zajmuje się nią, pilnuje zabawia, podaje smoczek, ona natomiast gdy widzi braciszka, to cała skacze z radości.... i oby im to zostało!

OSTRÓDA - łączmy się :-)

03/08/10 22:59:40

A ja okrutna matka każdą sobotnio-niedzielną noc mam wolną, bo teście zabierają dzieciaki :) i normalnie czczę te wolne chwile. Maciek po raz pierwszy został sam u nich gdy miał 5 miesięcy, a Maja 3 - bo ja nie-cyckowa jestem;) W każdym razie teściowie uważają, że weekend bez wnuków, to nie weekend, więc oddaję Ich za każdym razem gdy tylko jest taka możliwość. Straszne prawda;)

OSTRÓDA - łączmy się :-)

03/08/10 16:19:21

Hej, fifolku - buziaczki dla Agatki! Dołączam się do jaatry - ja też nudzę się przy swojej dwójce:) Pozdrawia m cieplutko!