Grupa Wsparcia ;)

22/08/08 13:23:44

Aleksandra temperatura nie musi wcale być powyżej 37'! Ważne jest, żeby była podwyższona np. z 36,5 na 36,8! :) Z tego co wiem na początku ciąży szyjka napewno jest twarda, zamknięta i jest nisko :) tak jest prawie do końca ciąży :) jeśli szyjka zmięknie wczesniej to znak, że jest coś nie tak... Pod koniec ciąży mięknie, bo przygotowuje się do porodu :) więc wiadomo, że poród tuż tuż :lol: :lol: :lol: :lol:

Grupa Wsparcia ;)

21/08/08 20:06:48

Kochane pomóżcie mi co do tego regulon'u :(

Grupa Wsparcia ;)

21/08/08 15:10:38

Właśnie siedziałam troszkę na neciku i szukałam o tym 'czymś' co wczoraj ze mnie wypłynęło... I się pocieszyłam, bo to chyba był kawałek takiego dziwnego fragmentu, który oderwał się od macicy :lol: na sercu mi lepiej :) Ale za to dzisiaj w nocy mi się śniło, że urodziłam synka... Takiego malutkiego z otwartymi przepięknymi niebieskimi oczkami... Tak go tuliłam... Tak bardzo się cieszyłam... Był śliczny... Taki z paroma włoskami :) i te przepiękne duuże niebieściutkie oczka... ehh... To był tylko sen :cry: A teraz cholerna rzeczywistość... Dziewczyny biorę regulon... tzn. wczoraj po raz pierwszy i od ok. 4 w nocy nie mogłam spać... Chciało mi się wymiotować... Wierciłam się... Obracałam z boku na bok... Wiem, że to się bierze codziennie o tej samej porze, ale wzięłam sobie go dzisiaj o 13 i jakoś pół godziny temu zaczęłam czuć zmęczenie... Ciężko mi się ruszyć... i w ogóle jakaś taka dziwna jestem... Orientujecie się może czy to jest normalne? Buziaaaak :sss:

Grupa Wsparcia ;)

21/08/08 12:42:06

mrova chciałam sprostować swoją wypowiedź... Zapomniałam, że to przez petting! Kobietko napewno w ciąży nie jesteś! A te Twoje objawy to Twoja psychika tak działa! Wrzuć na luz w ciąży nie jesteś na 100 %! Mojej przyjaciółki kuzynka jakieś dwa tygodnie temu przechodziła to samo i mówiłam J. powiedz M., że nie ma szans na ciążę! Wolała mnie nie słuchać i wkręcać się w tą swoją niby ciążę... :? 3 dni temu zrobiła test WYNIK NEGATYWNY!!!!

Grupa Wsparcia ;)

20/08/08 20:25:26

mrova moim zdaniem to ciąża... Mój gin pierwsze o co mi powiedział, że w ciąży bardzo często kłuje tylkko jeden jajnik... Bo na okres to bardziej ciągnie i to całe podbrzusze... Nie da się dokładnie uchwycić czy to jajnik czy macica... Przynajmniej ja tak mam ;)