"Lutóweczki 2009" :):):):):):):)

11/01/11 17:08:51

viola u nas nie ma leżakowania więc trudno powiedzieć, a jeśli chodzi o ubrania to najlepsze z gumką i ubranie na cebulkę, zazwyczaj dzieci chodzą w krótkim rękawie w przedszkolu

"Lutóweczki 2009" :):):):):):):)

10/01/11 19:59:21

moniq na razie nie wrzuce zdjęć bo mam problem z kompem, ale jak go naprawimy to na pewno coś zapodam. A jeśli chodzi o pracę to wciąż związana jestem z samorządem tylko teraz trochę jakby od innej strony.

"Lutóweczki 2009" :):):):):):):)

09/01/11 10:09:59

ewcia podczytuję was regularnie:) mam ostatnio dużo zajęć, zmieniłam pracę muszę się przyłożyć :lol: Poza tym jakoś leci. Chyba już pisałam: Tutek wciąz "niemowa", mimo, że buzia mu się nie zamyka :lol: ze stopami trochę lepiej ale nieznacznie, siku robimy do ubikacji(nocnik jest"be")ale to sporadycznie. Już niedługo bilans dwulatka eh jak ten czas leci:)

"Lutóweczki 2009" :):):):):):):)

31/12/10 15:21:23

witam sylwestrowo:) Dawno mnie nie było, ale u mnie duzo się dzieje i nie mam czasu na wszystko co bym chciała. Mój Antoni wciąż nie mówi, cos tam w swoim języku i kilka prostych słów. Sporadycznie zawoła siku, ale odpieluchowanie zostawiam na okres wiosenno-letni, nie znaczy, że młody nie wie o co chodzi, ale nie naciskam. A tak w ogóle, chciałam wam zyczyć wszystkiego najlepszego w Nowym 2011 roku. Spełnienia marzeń, cierpliwości do naszych pociech tych małych i tych dużych.

"Lutóweczki 2009" :):):):):):):)

26/11/10 20:48:11

ewcia próbowałam znaleźć na allegro ale nic podobnego nie widzę, wrzuce fotki po mikołaju A my kurtki zimowej nie uzywaliśmy bo wydawało mi się, żejeszcze jest dość ciepło, kalesonów też nie zakładam, a w talie dni jak dziś spodnie z podszewką. ziemniaczku od niedawna Antoni jada to co my, ale nie wszystko, staram się mu nie dawać smażonego chociaż on potrafi wyciągnąć Olkowi z talerza, więc cóż, i tak i tak je to co my. Ogólnie Tutek jest przy apetycie ale ma swoje ulubione dania, a np nie jada zup, dlatego wciąż czasem podaję mu słoiczki. Zaniedbałam się trochę :oops: w forum ale ostatnio trochę jestem zabiegana, fajnie, że dziewczyny sobie o nas przypomniały (Bialasek, pasAnik;))