Jaka butelka jest najlepsza do karmienia dla dziecka

31/03/15 14:30:30

Ja przerabiałam w temacie chyba już wszystko. Miałam Avent i canpola, Dr. Browns wszystkie zapewniały o tym że nie łyka dziecko powietrza co dla mnie było ważne bo mały miał kolki. W tym temacie pomogły Dr. Browns i Haberman z Canpol. Więc moge polecić ci te butelki . łatwiejsza dl mnie w obsłudze ta druga, łatwiej się czyści, faktycznie nie łyka dziecko powietrza i kolki praktycznie minęły. Avent strasznie zasysały się nam smoczki a Dr. Browns dla mnie koszmar do czyszczenia. Zwłaszcza w zmywarce.

Mamy starajace sie po raz drugi odezwijcie sie

13/03/15 09:39:49

Hej dziewczyny. Pozdrowienia dla wszystkich :)

Cieszyn i okolice! Są tu jakieś przyszłe Mamusie???

13/03/15 09:34:03

U mnie brak czasu na wszystko. Nie wiem który gorszy, ale nie boje się stwierdzić że im starszy tym gorzej. Do tego ciągle problemy ze zdrowiem Adasia. Oprócz alergii na białko mleka krowiego leczymy 3 infekcje dróg oddechowych w ciągu 4 miesięcy. Nie mam siły na nic. I chyba mam depresję :( Wiec wybaczcie ze prawie nie zaglądam. Czas mi za szybko mija. Za chwilę Adaś będzie miał pół roku.

SZCZĘŚLIWY PAŹDZIERNIK 2014 :)

22/12/14 22:39:08

Pamiętam o was. Mam nadzieje ze forum nie zniknie. My dzisiaj po wizycie u lekarza jest dobrze. Mały jeszcze nie zdrowy ale nie poszło na płuca czy oskrzela.

SZCZĘŚLIWY PAŹDZIERNIK 2014 :)

22/12/14 13:22:08

Hej. Ja ledwo żywa. W drugi dzień świąt chrzciny zaproszone prawie 50 osób do tego odprawiać urodziny a my chorujemy. Najpierw ją miałam jakiegoś paskudne go wirusa. Właściwie dalej mam a ode mnie zaraził się Adaś. Dmucham i chucham żeby się nie pochorował bardziej i wylądował w szpitalu. Prezenty to jakaś abstrakcja dla mnie bo niby kiedy. Id urodzenia Adasia komputera nie włączyłem. Nie mam totalnie na nic czasu. Nawet na jedzenie. Piszecie o ćwiczeniach a ja nie wiem kiedy bym miała jeszcze ćwiczyć. I tak ważę 15 kg mniej niż przed ciążą. Mam nadzieje ze jak ten szalony czas dla mnie się skończy to będę miała więcej czasu do was zaglądać. Czasami tylko widzę wasze dzieciaczki na fb i wszystkie są śliczne. Buziaki dla was wszystkich. A no i za nami 3 miesiące :) nawet nie wiem kiedy mi to uciekło. Gdybym nie zdążyła to wesołych Świąt dla was wszystkich. Cudownego przeżywania ich z naszymi maluszkami.