^ROZPAKOWANE PAźDZIERNIKóWKI 2008 NA NOWO ^

22/07/08 10:35:24

Hej Ciążóweczki!!! Pochmurno i duszno - nie ma czym oddychać, a w domku nadal remont i końca nie widać :lol: :lol: :lol: Jutro mam wizytę u lekarza i będę znać wyniki glukozy - mam nadzieję, że będą w normie. Ulcia super link - można ze śmiechu boki zrywać - taki słodki maluszek :lol: :lol: Życzę miłego dzionka i superowego samopoczucia!!!

^ROZPAKOWANE PAźDZIERNIKóWKI 2008 NA NOWO ^

17/07/08 15:20:04

Witam Was kochane Ciążóweczki!! Dopiero udało mi się odgruzować kompa, wciąż trwa remont, daleko do końca, ale pomalutku jakoś się wygrzebiemy z tego bałaganu!!! Byłam dziś na teście glukozy- to było straszne, panie w laboratorium są bardzo zacofane, zakaz używania cytrynki i jeszcze poganianie, żeby szybko wypić to paskudztwo. Mało tego, pani nie mogła znaleźć żył i całą rękę mam pokutą. Mam nadzieję, że chociaż wyniki będą dobre. Witam nowe Forumowiczki!!! Pozdrawiam i życzę miłego dzionka!!! Zaraz zmykam na spotkanie z przyjaciółkami i na szarlotkę z lodami :D :D :D

^ROZPAKOWANE PAźDZIERNIKóWKI 2008 NA NOWO ^

10/07/08 15:56:41

Witam ponownie!!! Udało mi się dodzwonić do mojej pani stomatolog i mam dziś wizytę na 17, przez ten ciągły ból i nieprzespaną noc mój Synuś kochany kręci się i kopie cały dzionek, chyba też odczuwa to cierpienie :( Mam nadzieję, że po wizycie będzie ulga!!! Sprawdzałam wagę na kalkulatorze.... jednym słowem porażka... ważę więcej niż 40 tygodniu :cry: :cry: :cry: Pytałam się ostatnio lekarza o wagę to mi powiedział, że mam wcale się nią nie przejmować, bo po porodzie wszystko wróci do normy!!! Oby tak było!!! Miłego popołudnia!!!

^ROZPAKOWANE PAźDZIERNIKóWKI 2008 NA NOWO ^

10/07/08 10:08:59

Witajcie!!! Martz cieszymy się razem z Tobą, że sprawy zaczynają się powolutku układać - gratulacje z okazji ślubu!!!! Jeśli możecie to opublikujcie taką przykładową listę na przyjście dzidziusia, bo ja to nie mam pojęcia od czego zacząć i co będzie potrzebne :shock: Niestety ta nocka była dla mnie koszmarem, prawie wcale nie spałam, ból zębów mi tak dokucza.... po prostu boli mnie pół szczęki. Od rana próbuje się dodzwonić do swojego dentysty, ale nie odbiera.... będę próbować jeszcze, bo nie wiem jak mam funkcjonować!!! Życzę miłego i spokojnego dzionka! Paaa

^ROZPAKOWANE PAźDZIERNIKóWKI 2008 NA NOWO ^

08/07/08 16:53:21

Helooo!!! Witam Was kochane Ciążóweczki - szczególnie nowe forumowiczki!! Nie było mnie tu kilka dni, bo zaczęły się remonty - dach już skończony a w poniedziałek wymiana okien i dopiero się zacznie.... Zdrówko nam dopisuje, tylko ta pogoda dobija i problemy ze snem mnie dopadły :( Życzę miłego samopoczucia i wypoczynku!!!