Ruda Śląska/Zabrze

12/08/12 21:16:34

Zabrze wita ;)

Majówki 2010!!! :)

06/06/12 11:50:52

hej pamiętacie mnie jeszcze ;) wszystkim majówkowym dzieciaczkom wszystkiego naj naj! fakt, ze mamy już czerwiec a moja ma już całe 2 latka i 5 dni ;) na bilansie jeszcze nie byłyśmy, bo jestem po przeprowadzce i nie wiem jeszcze gdzie jest przychodnia tutaj w pobliżu a karty jeszcze nie przeniosłam. W każdym razie mamy komplet ząbków, na dzień praktycznie jesteśmy odpieluszkowane od dłuższego czasu, ale ostatnio coś się młoda cofnęła i woła mamo e-e sikając już w majtki :/ raz już zasikała fotelik. Ze słówek które mówi to najwspanialsze mamusia jakie można usłyszeć ;) emusia - maskotka elmo miki, mimi, daisy, boobi (goofy), hau hau (pluto i każdy inny pies), tataś (kaczor donald) i pit (więc mamy komplet z klubu myszki miki :D ) opórcz tego mejo (moje), daj, jak chce pić to przełykowo robi gul gul (ona w ogóle strasznie głośno picie przełyka tak jak tatuś :D ), tak, nie, puść, chodź, idź, pać (patrz), plosie (proszę), kuje (dziękuję), pupa to wiadomo (często nawet dupa powie), lala, miś misie, bacia (babcia) dziadzia (dziadek), wua to wujek, ciocio (ciocia), auto bum bum (jechać autem), na rowerku udaje, ze jeździ na motorze a to dzięki tacie :D i wiele wiele innych słówek, których sobie teraz przypomnieć nie umie. Gada ciągle po swojemu, wtrąca się do dyskusji dorosłych i to tak słodko :) Rośnie ta moja latorośl bardzo szybko :) całuski dla Was i wszystkich dzieciaczków i brzuchatków :)

LOTTO 35 mln do wygrania

10/02/12 09:55:26

[quote="malgora83":235inc0c]Ania, no pusciłam... a jakże ;) Przecież trupem na miejscu bym padła jakby nie pusciła :D Macie milionerkę na forum... tylko sluchać jak podadza, ze mazury nie tylko cud natury, ale i siedziba najpiekniejszej milionerki :P nandelle<3 zaliczymy i Mediolan, a co tam! W koncu nie codziennie wygrywa sie w totka :lol: :lol:
ja jej nie zazdroszczę, nie mam czego :) ja w to nie gram :) mam swoje życie i tyle. Pieniądze szczęścia nie dają, tylko troszkę ułatwiają życie.

LOTTO 35 mln do wygrania

10/02/12 09:46:04

to jest oszustwo a nie żart :) i się wcale nie napinam... ja tylko prostuję to co ona napisała :) "To w Gdyni, w kolekturze mieszczącej się w pawilonie przy ul. admirała Józefa Unruga 154a padła wygrana wszech czasów w Lotto! Świeżo upieczony właściciel prawie 34 mln zł zagrał systemem, co oznacza, że na jego kuponie znalazło się co najmniej 7 liczb, a wśród nich te szczęśliwe: 9, 12, 17, 23, 28, 49. Wiadomo również, że zwycięzca skorzystał z opcji "chybił trafił" i że obstawił tylko jeden zakład."

LOTTO 35 mln do wygrania

10/02/12 09:30:15

Agacio myślisz, że małgora specjalnie do Gdyni jechała puścić totka a na forum pisze, że będą gadać o milionerze z Mazur ? wątpię, ona nas wkręca i tyle. Poza tym kto normalny by się tym chwalił i to na forum publicznym ?