Przyszłe i obecne młode mamusie rocznik 86 - 92 :)

10/03/11 20:14:49

kamisek swędzenie??Możeto cholestaza??Ja zachorowałam w ciąży z Alą w 30tyg ciąży

Przyszłe i obecne młode mamusie rocznik 86 - 92 :)

19/01/11 21:18:17

magda Śledziłam kilka stron,żeby poszukać czy się odzywasz i jesteś jak widzę:)Buziaki. Witam wszystkie koleżanki nowe i 'stare;:) Myślałam,że zlikwidowano nasze forum,poszkałłam jednak dzisiaj i MAM WAS!!!tU SIĘ SCHOWAŁYŚCIE:) Nie wiem czy się wkręcę i czy znajdę czas na form,ale postaram się Co u nas....hmmm Może pytania??Bo nie wiem co napisać:)

Przyszłe i obecne młode mamusie rocznik 86 - 92 :)

16/11/10 18:52:34

magdaCzytam co piszecie i....wiesz,że ja jestem z Tobą i nie uważam,żebyś Oddała dziecko na wychowanie!Absolutnie.Robisz wszystko dla dobra dziecka.Tak to jest w zyciu,że są cięzkie chwile,ale najważniejsze,żeby sobie poradzić. W sumie to nie muszę się udzielać na forum...podczytam co jakiś czas co u Was słychać,ale nie będę pisać. I nie miałam pretensji ani nie byłam oburzona ...Napisałam co myślę bez emocji..można to tak było odczytać to tylko słowo pisane. miigotka Masz już dwójkę:) no no no

Przyszłe i obecne młode mamusie rocznik 86 - 92 :)

14/11/10 17:52:53

hej Czytałam Waszą dyskusję i mam mieszane odczucia.W sumie co złego jest w tym,że młoda osoba od czasu do czasu chce iść na dyskotekę mając dziecko?Co złego,że chce wyjść z domu do ludzi?To oznacza,że jest złą matką?Ma siedzieć w domu 18 lat?? Moim zdaniem lepiej urodzić po 25 roku życia,wczesniej się wyszaleć i wiedzieć czego się chce od życia a przede wszystkim znaleźć odpowiednią osobę,którą się kocha.Bez miłości nie ma nic!!NIC!Można się starać dla dziecka,ale to i tak nic nie daje,bo nieszczęśliwi rodzice to nieszczęśliwe dzieci.I co ?To jest myślenie niedojrzałej osoby??Bo patrzy na swoje szczęście również?Bo chce gdzieś wychodzić,żeby odreagować??Myślę,że każdy tego potrzebuje.Nie mówię o imprezach co tydzień,ale raz na 2 miesiące czemu nie? martiŁadny brzuszek:) kamisekNo rośniesz mamusiu:)Z tego co pamiętam to wiek podawałas na początku wątku:) brunetteślicznotka mała:)

Przyszłe i obecne młode mamusie rocznik 86 - 92 :)

12/11/10 09:45:38

Spóźniłam się:)Też miałam napisać,że Migotka urodziła:) wii Masz bardzo podobny brzuszek do mojego..no jak mój:)