***Marzec 2009***

02/10/09 22:26:08

Hej ciotki Ja podczytuję Was wieczorkami, ale pisanie coś mi nie idzie. Dziś się włączę do dyskusji :) Życzę ostatniemu naszemu marcowemu dzieckowi Mikołajkowi życzyć dużo uśmiechu i spokojnej mamusi :) llisa, my jeździmy w gondoli. Jagodzinie to nie przeszkadza. Lubi leżeć i obserwować świat przez okienko w budce. Graty dla Laury za postępy w rozwoju :D (ahh ten kalafior.. :lol: ) Spacerówki są wręcz zabronione dla dzieci, które same nie potrafią stabilnie siedzieć, no chyba, że ktoś chce mieć bardzo chore dziecko.. tygrysek, my używany szamponu Dentinox Cradle Cap (jest na ciemieniuche, my go używamy profilatycznie, jest leczniczy i nie zawiera mydła i dziwnych zapachów) Co do firaneczek, to nie moja estetyka, więc nie pomogę. Drotka...psss..aleś kota zestresowała. Jeśli mogę Ci poradzić (bo odrobinę wiem conieco o behawiorystyce), to nie rób tak więcej :wink: Do zwierzów trzeba jak do małych dzieci, one nie wiedzą co źle zrobiły nawet 30 min. wcześniej. Krzesełko ze stanów :shock: Odważna jesteś :D gacia, ja nie chce krakrać, ale może Wojtuś ma zatkamy kanalik łzowy? (my mamy niestety, oczko też ropieje, ale 16-tego idziemy na płukanie w końcu <hura>). Zdrówka życzę! :) mamma, gratulacje 5-tej rocznicy :brv: malagonia, :-{: dobrze będzie..! Co do przytulanek, to ja np. tez coś nie mam ochoty :roll: Mój małżon mnie "molestuje" co wieczór, a ja jakaś nie do życia. Nie myśl o najgorszym, bo od takiego myślenia robi się tylko gorzej i gorzej... Popieram dziewczyny - pokonajcie to rozmową. llisa, noooooo bujamy się? :D super! :) Taki malutki "bluss" :D Brawa! małagonie, nasza mała Jagodzina również się tak podciąga ;) śmiesznie to wygląda jak dzwiga swoje małe ciałko, dla niej to w końcu mega wysiłek. Ja jednak nie daje jej powodów do takiego podsiadania, za słąba jest jeszcze.

***Marzec 2009***

28/09/09 23:13:17

Dziękuję serdecznie :) W galerii tradycyjna wkładka od nas. Dobrej nocki:)

***Marzec 2009***

28/09/09 21:48:23

Szybciutko się przywitam! Przypomnę, bo powoli zapominacie o nas. Ahoj! Ahoj! Wszystkim miesięczaniakom zdrówka, zdrówka i jeszcze raz... My dzisiaj o 18.40 skończyliśmy pół roczku :kla: :im: (przypomniała mi się porodówka w Oławie... poleciały łzy... i szybciutko poszorowałam wyciumać swoje szczęście!) Mam nadzieję, że uda mi się wpaść do Was na dłużej i więcej. Póki co całuję i pozdrawiam :) Monika i bąbelek Jagódka :)

***Marzec 2009***

13/09/09 20:36:59

llisa, tak tak masz rację :) konsystencja dyni.. u nas kolor rownież dyni.. ale po buraczku w kolorze buraczka :) ..hallo...? ciotki klotki gdzie jestescie?

***Marzec 2009***

13/09/09 18:29:14

llisa haha :))) O tym, że qpka żadka i czerwonawa po buraczku to wiedziałam.. Za to jak po dyni zobaczyłam qpkę w pampku to zastanawiałam się co to.. dlaczego.. i wtedy to ja przygotowana na taką nowość nie byłam..