Przyszłe i obecne młode mamusie rocznik 86 - 92 :)

13/02/11 20:27:45

Nie mogę sobie z palcem do d* trafić i troszkę Was zaniedbałam Jak już się tu zbierałam to znowu coś i tak w kółko Jak znajdę chwilę to napiszę na WZ co mnie tak od Was odciąga :wink: Najświeższe info z mojej sesji: został ostatni egzamin w sobotę, ale będzie 5 pewnie :lol: No i muszę się pochwalić, bo moje ego tak się podniosło po tej informacji, że hej!! Moja średnia wynosi, uwaga, 4,46 :$%^: załapałam się nawet na stypendium :brv: To była najcięższa sesja, a ja bez poprawki i taka średnia :lol: ależ jestem zadowolona i dumna z siebie :lol: Dzieckiem też się pochwalę Potrafi powiedzieć CAŁY alfabet po kolei wszytkie literki i liczy do 10 :lol: Tak go mamusia wyszkoliła :bbb: do jutra!!

Przyszłe i obecne młode mamusie rocznik 86 - 92 :)

08/02/11 09:55:33

Przepraszam za nieobecność. A skąd ona, to napiszę później, bo teraz czasu ni ma Dziołchy, do naleśników dolejcie pół szklanki wody GAZOWANEJ, i nic nie będzie suche,a i ciasto będzie super puszyste :wink: No i ja zawsze daję kroplę oleju na każdego naleśnika. Nie pływają, a są takie fajnie nawilżone. oleńka po prostu zapytaj gina jak znowu pójdziesz, bo na ciążę to moim zdaniem nie ma wpływu, ale tak jak marti pisała, na poród może mieć. Lecę pisać sprawozdanie z praktyk :g^^: Później zajrzę !!!

.....TU BEDZIEMY CZEKAC NA NASZEGO DZIOBACZKA I ANULKE .....

05/02/11 21:43:10

Bogusia :aa: W szoku jestem totalnym!!!! I cieszę się ogromnie!!!!!

Czekając na sen Hani...

01/02/11 21:49:35

Tygrysku właśnie tu trafiłam. Wszystko jest takie przykre, niesprawiedliwe, cholernie bolesne. Nie wiem co napisać. Nie wyobrażam sobie co czujesz-wiem na pewno, że jest ciężko. Wierzę jednak w to, że przejdziesz przez to silna i tego Ci życzę. Odnośnie pogrzebu-Waszą decyzję rozumiem, napiszę tylko, że ja postąpiłabym inaczej. Ściskam gorąco!!

Przyszłe i obecne młode mamusie rocznik 86 - 92 :)

01/02/11 21:33:34

Anula no nie, Ty masz znowu wolne-a wczoraj czytałam deklarację, że się do pracy wybierasz :lol: I gratuluję fajnego lumpka-bo u nas to nic specjalnego. Nigdy małemu nic nie kupiłam, bo normalnie nie ma co. A przecież to nic złego :D wii ubranka boskie :lol: Uwielbiam kolekcję Disney w H&M :lol: A te szare spodnie na końcu mamy-ale granatowe. Mamy je z pół roku i kolor taki jak przy zakupie. Jak z A. ? Pogadaliście?