co na oczy?

25/05/09 14:03:55

Myślę ze najodpowiedniejsze będą tu już preparaty z luteiną. Ja przez pewien czas brałam Super Optic, suplement który łagodził objawy zmęczenia oczu, wspomagał proces widzenia...zdecydowanie wzrok tylko na tym zyskał.

co na oczy?

17/04/09 13:39:05

Dokładnie. Najlepiej jest właśnie wybrać preparat który w swoim składzie zawiera luteine. Ale to nie jedyny składnik jaki znajduje się w tego typu suplementach. Zależy tez od tego w jakim wieku jesteś ? wówczas te składniki będą inaczej zbilansowane.

UPŁAWY - WYDZIELINA Z POCHWY w czasie ciąży

29/06/08 22:53:53

jeśli nie masz jakichś przykrych objawów z serii nieprzyjemny zapach, swędzenie, pieczenie to chyba nie ma powodu do zmartwień, owszem taka grzybica intymna to dość częsta przypadłość kobiet w ciąży, ale to nie norma, więc nie dajmy się zwariować, po konsultacji z lekarzem, możesz sobie np lacibos femina łykać, to probiotyk, więc wzmocni florę bakteryjną i jeśli będzie się coś złego działo, i będą to początki to organizm sam sobie poradzi. Bo przy grzybicy w ciąży tylko łagodne środki jak nystatyna można, więc lepiej zapobiegać niż leczyć. Trzymaj się dzielnie.

grzybica pochwy - pytania o leki

20/06/08 16:08:06

[quote="_Lilith_":d46hv917]
I dlatego sensownie jest brać leki i probiotyki które mają odporne szczepy razem, żeby szybciej wyzdrowieć
teraz wyleczyc grzybice mozna w jeden dzien...wieczorem bierzesz globulke albo tabletke doustna a rano juz po grzybie...wiec trudno mowic o szybszym powrocie do zdrowia... :wink:
To nie jest tak, że jeden dzień i grzyba nie ma, to jest tak, ze bierze się jedną duża dawkę silnie działającego leku, który uwalnia substancje czynna przez dłuższy czas i grzyba się wykańcza tym, tak samo jest przy antybiotykach, że np bierze się 3 dni a on i tak działa przez tydzień czy dłużej. Jak się ma pierwszy raz grzybicę to dość łatwo ją wyleczyć, ale jak się ma przewlekła czy nawroty, to wierz mi wcale nie jest tak łatwo ją wytępić i potrzebne jest łykanie probiotyków, dieta.

Margeritka wita wszystkich!

20/06/08 16:02:53

może się gdzieś przy jakiejś dyskusji spotkamy:)