Przystanek - Bocian

30/04/10 23:03:06

Bona ja teraz za Ciebie kciuki trzymam. Za Netulę już puściłam :D . Teraz mają wielkie szczęście w domu....I każdy dzień przynosi im coś nowego. ps. Ja jestem "zarobiona na maxa. W robocie tragedia...ech. Pozdrawiam Was kochaniunie :D :D :D

Przystanek - Bocian

23/03/10 21:07:58

Witam :D Ja już w pracy od miesiąca. Wymieniamy się z moim P i babciami opieką nad Alicją. Czasem jest ciężko. Nie mogę wpść w rytm. Ale niunia grzeczna bardzo. Mamy za sobą trzydniówkę i trochę sie działo. Czy wiecie zo z Netulą? Pozdrawiam Was kobitki serdecznie :lol:

Przystanek - Bocian

20/02/10 21:56:56

Ależ mnie długo nie było. :? Ale u nas małe problemy rodzinne. W końcu się troche uspokoiło. Gratulacje dla nowych mamuś :lol: U mne Ala staje juz przy meblach na nogach więc jest niezle ganianie. A raczkuje jak szalona. Bona widzę ziólka jakies bierzesz. Trzymam cały czas za Was kciuki. Kwiatek czy Ty też jesteś ciągle niewyspana ? Bo ja tak.

Przystanek - Bocian

10/01/10 18:54:47

Witam babeczki :) U mnie po drodze troszke problemów. Ale już w miarę dobrze.

Przystanek - Bocian

20/12/09 12:27:10

To w sumie nie tak długo. Tym bardziej, że się udawało. U nas też wiecznie coś było nie tak. Mąż to nie chciał przecież bo to czas nie ten i takie tam. Ale to wszystko sie jakoś teraz lepiej układa. Człowiek dostaje powera. A faceci to już w szczególnosci staja na wysokości zadania i zaczynaja miec dobrą passę (w tajemniczy sposób). Dziecko, pomimo nieprzespanych czasem nocy, wyzwala w tatusiach jakieś dodatkowe i ukryte zapasy energii.