czy są tu ZABRZANKI? :)

22/08/08 13:46:37

Aż mi się ciśnienie podniosło jak przeczytałam,że Nehel nie może być z małą :evil: :evil: :evil: Ambra ma rację.Nie zostawiaj malutkiej chociażby Cię wypraszali.Słiczności ta Twoja córunia.Biedactwo się namęczy a Ty razem z nią :( Buziaczki od forumowej ciotki i duuuuużo zdrówka.Nie martw sie na pewno wszystko będzie dobrze. :-{:

czy są tu ZABRZANKI? :)

20/08/08 09:59:29

Ja tylko na chwilkę.Podczytuję Was i zobaczyłam pytanie Ambry z ząbkami mlecznymi to jest tak-pierwsze wychodzą dolne jedynki,później górne,następne dwójki górne i dolne,a później czwórki,kły i piątki.To jest oczywiście schemat i u każdego dziecka jest różnie. Malaczarna WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!! :flo: :bal: :flo: z okazji urodzin i na nowej drodze życia (trochę spóźniona jestem,przepraszam) Nehel ja też tak sie bałam o małego.Kładłam go cały czas na boczku raz jednym raz drugim i długo nosiłam do odbijania.Tylko jemu się też nie chciało odbijać bo ładnie jadł z piersi i nie łapał powietrza.

czy są tu ZABRZANKI? :)

11/08/08 15:15:44

Ja tylko wpadłam sie przywitać bo szykuję się do pracy.Za chwilę M. przyjedzie to się wymienimy. Dzisiaj była u nas opiekunka.Przyszła na godzinkę,żeby Kamilek się oswoił i będzie przychodziła 2 tygodnie.Zobaczymy jak to wyjdzie.Na razie mały zadowolony bo lubi jak sie ktoś nim zajmuje cały czas :D Wpadnę do Was wieczorem po pracy. :papa:

czy są tu ZABRZANKI? :)

08/08/08 23:08:11

Ola u nas w sypialni stoi łóżeczko ale też śpi z nami w łóżku.Co prawda tylko nad ranem go biorę bo już nie mam siły siedzieć i go karmić(nadal budzi się na karmienie 3 razy w nocy :? ) Rano budzi sie ok.6.00 i bryka.Klepie nas po buzi a ostatnio zrobił sobie ze mnie trampolinę :evil: Opiera sie rękami o mnie i skacze na kolanach a jak go ściągam i kładę obok to się śmieje.

czy są tu ZABRZANKI? :)

08/08/08 19:35:18

Gratuluję narodzin Oliwii !!! :flo: :smo: :kla: A data świetna :lol: Nehel się pomęczyła ale wreszcie ma swoją córunię.Ciekawe czy jej mąż się zdecydował rodzić razem ale to nam wszystko opowie jak wróci. Ambra okropna ta Twoja teściowa :? Dobrze,że A. Cię popiera. Ola my jeszcze nie mamy mebelków do pokoju Kamilka bo na razie śpi z nami w sypialni.Jakie kupiliście jeśli można wiedzieć bo też niedługo bedę się rozglądać.