Po stracie.. Próbujemy, dziewczyny?

29/10/10 13:19:02

Wiosna31- pamiętasz mnie z forum majówek 2009. Mamy swoje własne zamknięte forum i chciałyśmy Ci napisać że strasznie się cieszymy z twojego szczęścia. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Trzymaj się kochana.

I PO MALUTKU MAJóWECZKI 2009 HI HA HI

25/02/10 08:49:41

Dziewczyny u mnie jest 10 lat różnicy. Ja piszę na prywatnym forum z moimi wcześnijeszymi koleżankami z tego wątku - z uwagi na numery tego forum ( że jest ogólnodostępne i takie tam bajery). Ale czasami zaglądam, żeby zobaczyć co z innymi dziewczynami z którymi pisałam jak się starałam o maleństwo itp. Delff, Miriannax, Huda07, JoAnn- ja też Was nie pamiętam, chyba na początku nie pisałyście - ale dzięki za miłe powitanie. No więc tak: Krystianek 05 marca skończy 10 miesięcy. Waży juz 11 kg, chociaż od 3 miesiąca zycia nie piję mleka. Ma wybrzydzone bo przepisali mu Papti z uwagi na alergie na białko mleka krowiego. Więc na początku był starszny niejadek. Od 3 m-ca podajemy zupki i kaszki róznego rodzaju - no i tak nam osesek urósł. Teraz jadł by wszystko inne byle nie mleko. Trochę też jesteśmy uczuleni na marchewkę, ale to zależy od firmy - nie może jeśc zupek z Boboivity - a szkoda bo są tańsze. Nie chodzi jeszcze i raczej leniuch za szybko nie pójdzie. Mamy etap ciągłego wstawania i raczkowania, albo bardziej powiedziałabym suwania do tyłu i wycierania kurzów w domu. Zęby mamy tylko 2. Dolne jedynki, wyszły niedawno jakieś 3 tygodnie temu i to w ciągu dwóch dni naraz. Lada dzie będą kolejne dwie górne jedynki. Czyli zęby idą na raz. Krystian przesypia już nocki bez jedzenia, czasami tylko jak się pokręci około 4.00 to daję mu wody do popicia. Ale ogólnie malo śpi . W nocy 10-11 godzin , w dzień tylko 3 razy po 30 minut. Moja starsza córcia jest niezwykle pomocna. Nie mogę narzekać, ona bardzo chciała rodzeństwo od dawna. Oczywiście z tą pomocą to jest różnie, czasami ucieka jak mały marudzi a ona ma go przypilnować. No ale i tak jest dobrze, bo można go jej zostawić i pójść do sklepu. A że to kawał baby ma 157 cm wzrostu i 55 kg - to nie ma obaw - ajmie się nic jak należy. Ja pracuję. Jestem główną księgową, Ostatnio zmieniłam pracę, ale czy na lepszą to się okaże, małego pilnuję moja mama. Więc babcia na straży- dziecko przypilnowane. Zostalo mi do zrzucenia 6 kg po ciązy - i coś zrzucanie opornie mi idzie. Może teraz na wiosnę. Mirannax- ja mam masę ciuchów z lumpa dla małego. Koleżanka tam pracuję i załatwia mi nówki za 3 zł. Lepsze niż te nasze w sklepach. Huda07 - widze, że karmisz. Podziwiam Cię że tak długo się poświęcasz, ja odstawiłam od cyca, bo m ały ciągle mial wysypkę - niezależnie co zjadłam . Lekarz mi kazał i faktycznie odkąd w 3 m-cu odstawiłam , z alergia się uspokoiło. No to tyle na razie :D

Przystanek - Bocian

25/02/10 08:36:19

Krystianek ma się świetnie. Zaraz będzie miał 10 miesięcy. Jeszcze nie chodzi. Leń z niego. Chyba za szybko nie pójdzie, za to papla dużo. Mamy 2 zęby - też mu późno wyszły bo dopiero miesiąc temu. Potem wkleję jakieś aktualne zdjęcie. Nie choruję - to najważniejsze. Mamy tylko alergie na białko mleka krowiego, ale już powoli wprowadzam co nie co z tych produktów i jest różnie. Na masło i jogurty nie reaguję ,ale na normalne mleko modyfikowane go wysypuję. No i waży już 11 kg- a taki niejadek był. Teraz to on wszystko je , byle by to nie było mleko - mlekiem w butelce pluję -więc go oszukujemy i robimy mu kaszki itp.

Przystanek - Bocian

23/02/10 14:31:35

Bona- pewnie, że się uda. Niektórzy maja łatwiej, niektórzy trudniej- ale trzeba mieć wiarę. I faktycznie zasada jest taka, że udaję się wtedy kiedy najmniej się tego spodziewamy. Także trzymam kciuki- jak zawsze.

TESTY OWULACYJNE

23/02/10 14:29:53

Fiona- ale ten twój Kubuś już urósł. Rany, aż się wierzyć nie chce.