Leżenie - walka o maluszka..

06/04/10 13:48:15

Netula BARDZO SIĘ CIESZĘ, ŻE JESTEŚ PO WSZYSTKIM I DAŁAŚ RADĘ :) :) :) GRATULUJE Z CAŁEGO SERCA :bal:

Leżenie - walka o maluszka..

11/03/10 11:54:10

Kasietschka no tak to ja trochę w lepszej jestem sytuacji... bo nie jestem sama. Masz rację zawsze jakoś to będzie ważne aby maluszek był zdrowy :) za co bardzo mocno trzymam kciuki. Jak już będziesz znała płeć napisz :)

Leżenie - walka o maluszka..

10/03/10 09:45:46

Kasietschka masz rację ważne aby maluszek był zdrowy :) a co do pracy to wkurza mnie takie coś, że każdy trąbi o tym jak to kobiety w ciąży mają przywileje... wszystko im się należy... w pracy nie mogą zwolnić.... itd. a rzeczywistość jest inna. To fakt w ciąży nie mogą zwolnić ale często na powrót do pracy nie ma się szans... Kasietschka mi też dali do zrozumienia znać, że nie mam co liczyć na powrót do pracy. Odchowam synka i też będę musiała szukać pracy a jako mężatka z małym dzieckiem nie wiem gdzie ją znajdę. Netula już bliżej niż dalej więc leż grzecznie w łóżeczku i trzymaj maluszka jak najdłużej w brzuszku :) Trzymam za was kciuki dziewczyny :) będzie dobrze :)

Leżenie - walka o maluszka..

09/03/10 19:46:23

ale dawno nie zaglądałam do was :) cały czas jest co robić przy maluszku, że nie mam czasu siedzieć w necie. Dzisiaj wzięło mnie na wspominki... czas tak szybko leci. Kasietschka podobno jak kobieta brzydnie w ciąży to na dziewczynkę :) po porodzie wrócisz do siebie więc jeszcze trochę musisz wytrzymać. Klopik stella85 ma rację to może i dobrze, że wątek podupada bo jest mniej dziewczyn które muszą leżeć...

Leżenie - walka o maluszka..

04/01/10 17:58:34

stella85 MOJE OGROMNIASTE GRATULACJE :D