Laparoskopia - Wasze doświadczenia

27/04/09 21:55:13

Mi chyba też ta laparo nic nie pomogła bo upłyneło 13 m-cy i dopiero zaszłam w ciąże :) Więc trudno to określić,a może pomogła...

Laparoskopia - Wasze doświadczenia

26/04/09 12:32:59

Hej dziewczyny!!!! Bardzo dawno mnie nie było,pewnie mnie już nie pamiętacie. Trochę w moim życiu się powywracało,ale w sumie pozytywnie. Wróciliśmy z migracji do Polski po 3 latach w ramach dalszego leczenia się w sprawie ciąży i wystarczyło 2 miechy stymulacji moim organizmem i udało nam sie!!!!!!! :lol: .W piatek bylismy i już jest mała fasolka 6mm!!!! :):):). Jestem w szoku ze tak nam szybko poszło a czekałam na to ponad 2 lata. Polecam wszystkim Klinike Niepłodności w K-cach - PROVITA . Suuper lekarze.Ja chodzę do Dr.Grzegorza Mańka,ale jest tam więcej lekarzy i wiem,że też sobie dziewczyny chwalą Jestem żywym przykladem :):) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i nie traćcie WIARY BO CZYNI CUDA!!!!

Laparoskopia - Wasze doświadczenia

23/01/09 20:53:19

Brawo Joaska tak trzymaj myślenie pozytywne to połowa sukcesu :!: Dziewczyny wiem ,że nie jest nam łatwo bo jak by było to by nas pewno na tym forum nie było (ale mi się rymło :lol: ). Ale życie płata nam różne figle,ale co nas nie zabije to nas wzmocni . Więc jak nie w tym cyklu to w następnym jak nie po tych lekartswach to po innych,jak nie ten lekarz to inny :!: :!: :!: Coś się w końcu musi wydarzyć i muszą się pojawić te dwie kreseczki i prędzej czy później to NASTĄPI :!: :!: :!: Wierzę w to tak mocno,że w sumie to nie do opisania teraz mam takie pozytywne nastawienie DOŚĆ beczenia i zamęczania siebie i innych. Pozdrowionka Jeszcze będziecie krzyczeć na porodówce... :lol: :!: :!: :!:

Laparoskopia - Wasze doświadczenia

20/01/09 18:22:29

an.ka.ka byłam w takiej samej sytuacji co Ty :( . Teraz zaczełam leczenie w Klinice i dostałam takiego kopa od życia,nowy lekarz nowe lekarstwa i nowa nadzieja :D . Tamten etap mam już za sobą i zapomniałam o nim!!! Teraz kochana głowa do góry i będzie dobrze :!: :!: :!: Z nowym roczkiem nowe plany i ten rok zakończymy dobrymi wiadomościami wierzę w to :) pa

Laparoskopia - Wasze doświadczenia

15/01/09 23:54:18

Kurcze Maga szczerze to nie wiedziałam,że te tabletki maja takie działanie.Nawet nie słyszałam,że przy obniżonej odporności można łatwiej zajść.Ja to będę łykać wszystko co mi dadzą byle podziałało :lol: .