Liczymy OPOLSKIE dzieciaczki :)))

03/01/09 20:02:23

15 Maksymilian 16 Maja

"OPOLSKIE" BRZUSZKI I MAMUŚKI ... :*

23/11/08 13:39:41

Witam,i ja się przyłączę do dyskusji na temat szpitala w Strzelcach.W szpitalu tym rodziłam 2 razy w 2003 i 2008.Jak urodziłam Maksa to próbki rzeczywiście dawali.a jak Majkę to zupełnie nic nie było. Na porodówce są super położne,na położniczym już nie.Powiem wam szczerze,że te pacjentki ktore chodzą prywatnie są o niebo lepiej traktowane na porodówce. Wiola co do kosmetyków ja stosowałam oilatum ,zamiast oliwki zwykłą parafinę z apteki i sudocrem bo wg mnie jest najlepszy.Jeśli chodzi o podkłady to te z belli dla mnie były beznadziejne są mało chłonne lepsza jest lignina-złożona z kilku warstw wtedy sie tak nie przykleja.A wkładki lakt b dobre są z canpola,penatena,johnsona,z belli są mało chłonne i miałam po nich uczulenie.Aha i oliatum zamawiałam z apteki internetowej z Krakowa bo np u nas duża butla kosztuje ok 70 zł a w ej aptece 48 zł nawet z kosztami przesyłki wychodzi taniej niż w Strzelcach.Jeśli masz jakieś pyt na temat porodu,porodówki w Strzelcach to pytaj bo jestem w miarę na bieżąco.

"OPOLSKIE" BRZUSZKI I MAMUŚKI ... :*

22/11/08 08:44:06

Hej,jak wiecie podczytuje was od czasu do czasu. karolcia mój mąż zajmuje się centralnymi zamkami,alarmami i otwieraniem aut równiez.Może wam pomóc.Wyśle ci zaraz numer tel na pw.

"OPOLSKIE" BRZUSZKI I MAMUŚKI ... :*

23/10/08 15:23:26

Hej. Nie odzywam się bo wiecznie brakuje na wszystko czasu. Mam prośbę doradzcie gdzie kupić zimowe kozaczki dla małej rozmiar 18 lub 19.Zeszlam już całe Strzelce i wszędzie zaczynają sie od 20.Na Allegro nie chcę kupować bo muszę jej zmierzyć.W przyszły czwartek będę w Opolu u alergologa,także dziewczyny z Opola jak wiecie gdzie mają takie małe kozaczki to dajcie znać. Karolcia gdzie chodzisz z Jankiem żeby pobrać krew? bo z tego co wiem to nie wszędzie chcą pobierać krew takim małym dzieciom. Czekam na odpowiedz.

Nawet Go nie przytuliłam...

21/09/08 21:09:21

Witajcie. SMS od Kasi:Mam totalnego doła,Tomek mało je,przybrał dopiero 10g i to przedwczoraj.Wczoraj nic.Będą mu robili powtórkę badań,b się boję.Tak b prosze o zdrowie dla niego,już nie mam siły.