Zabawa !!

11/07/13 22:03:25

Klaudia :) Pola czy Kalinka ???

{)i(} Majóweczki 2013 {)i(}

01/07/13 21:21:37

Dziewczynki jestem :) żyjemy i mamy się w miarę dobrze. Nie udzielam się, bo głupia przyjęłam dwa zlecenia od mojego byłego promotora, oczywiście połaszczyłam się na kasę i teraz na nic nie mam czasu. Jeszcze ze dwa dni i to ogarnę i obiecuję, że drugi raz się na skuszę. Dlatego jeszcze chwilę musimy się wstrzymać z tym prywatnym forum. Wybaczcie !!! Sesję fotograficzną zaliczyliśmy...mam już miniaturki do wybrania ale efekt końcowy będzie dopiero po 25 lipca. Jestem zadowolona ale nie zachwycona. Może przesadzam.....mhhhh ocenicie same. Antek od czterech dni ma problemy z zrobieniem kupy. Nie wiem czy to przyczyna mojej diety,czy coś się zaczyna. Do tej pory przy każdym przebieraniu była kupa, a teraz nic. Wczoraj zadziałałam z czopkami i się pojawiła a dziś znów nic :wo: :wo: :wo: :wo: Lecę obejrzeć chłopców dejzi :)

{)i(} Majóweczki 2013 {)i(}

26/06/13 12:07:15

olelechnam też się marzy działeczka i własny domek, ale na razie to jest tylko w formie marzeń....zazdroszczę, że u Ciebie to już w formie realizacji !!!!! Nie zamierzam im odpuścić, bo ile można jedną wadę naprawiać ???? :wo: :wo: :wo: :wo:

{)i(} Majóweczki 2013 {)i(}

26/06/13 11:39:30

Olelech tym razem u nas zalanie jest największe, bo zaczął już odpadać tynk z sufitu, a to zalanie jest centralnie nad Zosi łóżkiem, więc dziś Nas czeka przemeblowanie. Był już przedstawiciel od zarządcy budynku, ale dopóki pada nikt na dach nie wejdzie. Oczywiście, że pochwalę się zdjęciami jak będzie czym..... :lol: :lol: kupiłam sobie nawet na sesję sukienkę, żeby poudawać sexi mamę, a pani fotograf powiedziała, że ona sugeruje białą koszulę, żeby nie było pstrokato. viki81 zdrówka dla Was. Adaś raczej nie powinien się zarazić. Dziewczyny a może założymy prywatną grupę dyskusyjną na FB ????? Mogłabym się tym zająć. tylko czy macie tam swoje profile????

{)i(} Majóweczki 2013 {)i(}

26/06/13 09:02:59

Zmolestowałam wczoraj wieczorem M. i komputer działa a Wy gdzie się podziewacie ???? U Nas leje drugi dzień :evil: :evil: :evil: i niestety znów mnie zalało...jestem tak wściekła, mieszkamy w nowym mieszkaniu prawie 3 lata i to jest już 3 zalanie w tym samym miejscu, mimo, że wada była usuwana już 3 razy....nie mam już siły. Znalazłam nowego fotografa i w czwartek się wybieramy, może coś wyjdzie z tej sesji, choć Antek teraz ma dwie dłuższe drzemki i robi się coraz bardziej aktywny w ciągu dnia. Wyciągnęłam już matę i zaczyna coraz częściej na niej leżeć i się rozglądać, czasami pacnie nieświadomie rączką zabawkę i się cieszy:) Mnie dopadło jakieś przeziębienie, pobolewało mnie gardło od dwóch dni, wczoraj chrypka a dziś ledwo mówię i mam kaszel. Chyba się załatwiłam klimatyzacją w aucie w te upały. Szczepienia mamy 4 lipca i chyba się zdecyduję na te skojarzone, bo pamiętam jak Zosia płakała przy tych trzech szczepionkach i jak mi jej było szkoda. Nad pneumokokami się jeszcze zastanawiam, rozmawiałam z koleżanką pediatrą i powiedziała mi, że rotawirusy mam sobie odpuścić, bo one zapobiegają tylko kilku szczepom a jest tyle mutacji, więc nie będę miała gwarancji, że uchronię go przed nimi. Pneumo polecała ale nie od razu, żeby na raz nie ładować w Małego tyle szczepionek. Wrzuciłam Antka do galerii :)