młode mamusie... - roczniki 87,88,89... (2)

15/06/09 15:47:47

Haniu u nas wszystko dobrze, odpoczywamy, korzystamy z wakacji, jest wesoło :) Ogólnie obie jesteśmy zadowolone z życia :) R nie ma pracy? Kurcze to szkoda, zawsze wydawało mi się, ze dobrze mu sie pracuje i że go doceniają :( Cieżko mu jest cos znaleźć? To jak Wy sie teraz bedziecie utrzymywać jeśli mogę oczywiście spytać? A z tymi czereśniami... ales mi smaka narobiła, kurcze zjadłabym wszystkie!

młode mamusie... - roczniki 87,88,89... (2)

15/06/09 15:00:35

Oj fajnie by było gdyby wróciły "dawne czasy" kiedy produkowałyśmy tyle postów... :) Strasznie lubiłam sobie z Wami pogadac! U nas w porzadku, Jagódka juz mówi bardzo dużo, codziennie jakies nowe słówko, az jestem w szoku czasami :) Aprilka na studia ide napewno na prawo, tylko problem tkwi w tym gdzie sie dostane :D Na Kraków nawet nie licze, nie chce sie łudzic ze przyjmą mnie na UJ bo to niemozliwe, wiec pewnie wyląduje w Lublinie co tez ma swoje dobre strony- blisko od domu, mniej godzin spedzałybysmy z Jagą w pociągach a poziom nauki tez mają tam wysoki :) Haneczko kochana jak tam Izunia, co u Was słychać, nie zaniedbuj forum, moze sie jeszcze rozkręcimy :) Madziu- szczerze mówiąc to ja nie narzekam, nie uwazam zeby bycie samotną matką było strasznie uciążliwe, ale ja mam za sobą roczny staż wiec się przyzwyczaiłam :) Jest mi teraz o wiele lepiej, łatwiej niz kiedy byłam z W...

młode mamusie... - roczniki 87,88,89... (2)

15/06/09 13:17:16

Ale tu zastój ostatnio, Aprilka ma racje- kiedys produkowałyśmy po 20 stron dziennie! Magix- kochana witaj :) Ja tez chetnie poogladałabym fotki ze ślubu :) Co tam u Was, jak Polcia? Mroowa- pospiesz się z zakładaniem tego neta bo pusto tu bez Ciebie :( Madzia-j- my się chyba nie znamy więc witam :) Ja tez jestem samotna matka więc wiem jak się czujesz! Skoro nic do niego nie czujesz to nie wracaj! Podjełaś dobrą decyzję i nie zmieniaj jej na jego "widzimisię" :) Kwiatusku- wooow jaki Igorek jest śliczny, jakie oczyska wielkie! Super chłopczyk!

młode mamusie... - roczniki 87,88,89... (2)

09/06/09 16:16:29

[quote="*ivette*":2fhetfou] lady a to ma jakeis znaczenie kto kiedy sie zjawil...? :roll:
Moim zdaniem nie, ale z Tobą nigdy nic nie wiadomo... Zreszta skończmy ten temat- na jednym forum ignoruje Twoje posty i na tym też zamierzam. Mroowciu- to są zwykłe buciki, jedyne które zmieściły się na Jagódkową nóżkę. Wyglądają jak ortopedyczne, ale takie nie są :) Pokaż jakieś zdjęcia Lileczki i Twoje :)

młode mamusie... - roczniki 87,88,89... (2)

09/06/09 15:49:34

Na specjalne życzenie Nikamo :)