ząbki

24/08/09 12:29:58

Mojej Ani wyszły na raz dwa ząbki na dole 27 lipca, męczyła się okropnie:( Teraz wychodzi jej u góry i jakoś lepiej to przechodzi. Czyli minął ok. miesiąc od wyjścia pierwszych ząbków.

Tabletki antykoncepcyjne przy karmieniu piersią.

17/04/09 21:23:18

Ja biorę tabletki Azalia, karmię piersią. Praktycznie przez całe pierwsze opakowanie miałam plamienia teraz zażywam drugie i plamienia są minimalne.

Kot a niemowlę

02/12/08 12:21:47

Witam, niedługo przyjdzie na świat moja córeczka. W domu mam kota i strasznie się obawiam czy wszystko bedzie ok tzn czy nie bedzie miała alergii lub jakiegoś uczulenia. Ja jestem uodporniona, kota mam w domu ok 10 lat, jednak mój partner mieszka ze mną od niedawna i ma lekkie uczulenie (katar, kichanie, łzawiące oczy). Boję się że może i nasza córka bedzie miała uczulenie a nie chcę żeby taki niemowlak się męczył. Wiem że jeśli tak się okaże to trzeba będzie oddać kota i wyczyścić dokładnie całe mieszkanie. Z jednej strony wolałabym go oddać wcześniej żeby dziecko się nie męczyło ale może też okazać się że jednak nie będzie miało żadnego uczulenia. Nie wiem co teraz robić, Czy ktoś może był w takiej sytuacji i musiał oddać zwierzatko kiedy na świat przyszło dziecko?

ulubione perfumy: dla ciebie i dla niego

13/11/08 14:11:03

Mój ulubiony perfum to Coco Chanel, a męski to Kenzo pour homme lub Hugo Boss szary :)

Jak dbać o loki?

13/11/08 14:04:10

Witam, ja wypróbowałam wiele specyfików do wlosów kręconych. Dodam że niedość ze mi się kręcą to jeszcze mam bardzo zniszczone i puszyste a chciałabym miec piekne skręcone loczki. Niestety wszyskie specyfiki do włosów kręconych szampony odżywki balsamy maseczki znanych firm według mnie to sciema. Przestałam kupować kosmetyki do włosów kręconych i zaczęłam kupować produkty regenerujące odbudowujące i muszę powedzieć że moje loczki wygladają o wiele lepiej niż po tych do włosów kręconych. Chciałabym jeszcze wypróbowac serię l'oreal do włosów kręconych dostępnych w salonach ale niestety te produkty są drogie i nie wiem czy rzeczywiście są dobre. Narazie przymierzam sie do kupna serii absolut repair L'oreal również dostępnych tylko w salonach lub na aukcji.