mamy z west midlands

01/04/09 20:13:19

hej dziewczyny! też jestem tutejsza i chętnie się podczepię do waszego wątku :) M i ja nie mamy jeszcze dzieci ale staramy się już od roku i troszkę. i właśnie dlatego że to tyle trwa wybieramy się na badania żeby sprawdzić czy wszystko ok. myślałam żeby może założyć nowy wątek o takich badaniach w Anglii i o tym co jak gdzie i w jakiej kolejności. może to by pomogło komuś jeszcze oprócz mnie :) jeżeli jest już taki to dajcie znać a jak wam nie przeszkadza to może u was popiszę coś o naszych postępach od czasu do czasu. pozdrawiam!

Objawy Ciazy POMOCNE WARTO PRZECZYTAC+fotki

10/02/09 23:13:32

cześć dziewczyny podjęliśmy decyzję. jutro dzwonimy do lekarza i zaczynamy z tymi badaniami. dowiemy się co i jak i czy lepiej czekać do powrotu z Polandu czy od razu zacząć. wiem już na pewno że najpierw M musi się przebadać bo to po pierwsze szybciej a po drugie łatwiej wykluczyć czy to jego 'maluchy' mają lenia ;) a potem kolej na mnie. jak już się dowiem czegoś więcej to zakładam nowy wątek. zainteresowane zapraszam już dziś! może któraś wie coś na ten temat? ale na pewno będę też do was zaglądać i ... może już niedługo sama opowiem o swoich objawach... :D buziak

Objawy Ciazy POMOCNE WARTO PRZECZYTAC+fotki

08/02/09 23:37:15

Hej wszystkim. witam nowe forumowiczki i trzymam kciuki za testy. oby wynik był taki na jaki liczycie! czekam na koniec @ i... zapiszę się do lekarza na jakieś badania. trochę się tego boję. tzn, bardzo chcę iść i tak dalej bo jeśli coś jest nie tak to lepiej wiedzieć wcześniej żeby jeszcze mieć jak najwięcej szans to naprawić ale... mam nadzieję że wszystko ok i tak sobie myślę a może by jeszcze jeden cykl spróbować? chyba mnie cykor dopada. do tej pory mówiłam że jak rok minie to na bank idę na badania ale teraz jak już to jest takie realne to chyba się boję że usłyszę coś czego nie chcę usłyszeć. eh... za 2 tygodnie jadę do Polski więc może jeszcze poczekam i zacznę to wszystko po powrocie bo to pewnie cała seria badań. no nic. ślę całusy waszym brzuszkom zafasolkowany i ściskam te czekające jak ja. dobranoc! :sss:

Objawy Ciazy POMOCNE WARTO PRZECZYTAC+fotki

06/02/09 18:41:15

no i już wszystko wiadomo... @ ale nie ma tego złego... M mi kupił ulubione winko więc mogę siorbać ile wlezie :) o matko zaraz wyjdę na jakąś menelkę! drugi dzień z rzędu cieszę się na myśl o alkoholu... :oops: no cóż,za tych co nie mogą!! ZDRÓWKO :pw:

Objawy Ciazy POMOCNE WARTO PRZECZYTAC+fotki

05/02/09 20:26:38

cześć babeczki! u mnie nadal nic. czekam do piątku na @ bo coś tak czuję że to jeszcze nie tym razem. zero objawów. nawet czujki nie mam. ale to nic bo mam za to ochotę na przepyszną Krwawą Mary! i będę mogła ją wypić bez wyrzutów sumienia :yea: a może nawet 2? hihihi WASZE ZDRÓWKO KOCHANE!!!