Niska waga urodzeniowa

17/03/09 18:45:16

Witam!! Ja urodziłam w styczniu. Poród o czasie dzidziuś ważył 2525g po USG wiedziałam że dzidziuś będzie mały ale miałam nadzieje że maszyna się myli, niestety nic z tego... Teraz mój synek ma 2 miesiące i waży 5kg - jest zdrowiutki!!!! Dzieci które mają małą wage urodzeniową zazwyczaj bardzo szybko przybierają na wadze. Nic się nie martwcie bedzie dobrze!!!

interpretacja beta HCG

17/03/09 18:34:10

Witam wszystkie nowe i oczywiście stare bywalczynie!! Chcialam pocieszyć wszystkie kobietki na tym forum... Ja miałam bardzo dziwne wyniki bety...(wpisy z maja), było również podejrzenie ciąży pozamacicznej..., później plamienia... Teraz na świecie jest z nami mój syneczek cały i zdrowy... urodził się w styczniu... Czytałam na tym forum że jak besta przyrasta ok 200% to będzie dziewczynka... a ja mam synka:D:D:D:D Myśle dziewczyny że powinnyście cierpliwie "wyglądać" swojego maleństwa i brać na wszystko co jest na tym forum napisane poprawki. Gorąco pozdrawiam i życze powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

interpretacja beta HCG

18/06/08 13:27:37

Witam dziewczyny!! Jeśli macie jakiekolwiek plamienia a podejrzewacie ciąże to biegnijcie co sił w nogach do ginekologa!! Ja miałam plamienie leciutkie (śluz lekko zabarwiny na różowo) w 6 tygodniu i wylądowałam w szpitalu, lekarze powiedzieli: dobrze że przyszłam od razu bo nie wiadomo jakby się to skończyło, ponowne plamienie w 8 tygodniu - cały czas jestem na Dupfastonie między czasie miałam jeszcze zastrzyki Kaprogest i jak narazie nic mi sie nie dzieje a dzidzia rozwija się prawidłowo - 12 tydzień :D :D Uważajcie na siebie i bierzcie regularnie leki na podtrzymanie. Pozdrawiam i życze Powodzenia!

interpretacja beta HCG

11/06/08 20:49:13

Witam!! Mi przyrastała ponad 100% zobaczymy czy Wasza teoria się sprawdza :D ale trzeba jeszcze troszke poczekać - do stycznia. Pozdrawiam gorąco!!

interpretacja beta HCG

10/06/08 10:55:51

Cześć dziewcyny!! Dawno mnie tutaj nie było. Podejrzenia o ciąże pozamaciczną były niesłuszne!!! :D 17 maja wylądowałam w szpitalu z niewielkimi plamieniami, lekarka powiedziała ze dzidziuś jest i pokazała mi bijące serduszko :D :D - super!!! plamieniaprzeszły po 2 dniach wypisano mnie 22 a 23 znów zaczelam plamić ale tym razem nie jechałam do szpitala - miałam wszystkie potrzebne leki w domku, przeszły po 4 dniach i do teraz mam spokuj. Czuje się dobrze i dzidziuś chyba też :) Życze każdej starającej się osobie wszystkiego udanego :)