~~~~STYCZNIOWE SKARBY 2012 ~~~~

26/10/11 18:34:37

Może i ja powiem cos o glukozie :wink: Za pierwszym razem przeżyłam to spoko,tylko 50mg. Tym razem było strasznie...dwa razy zemdlałam. Wyniki były spoko,a nawet poniżej normy więc mam spokój :) Sama glukoza dla osoby,która nic nie cukruje to horror!! Co do skurczy,bo i widzę że Wy też już macie to ja dostałam tylko No Spe. W sumie to mi pomaga...mogłaby bardziej ale ze względu na fakt,że mam dwulatka w domu i zero czasu na wypoczynek to działa ona jak działa. Mój rekord to 5 szt w ciągu dnia. Zazdroszczę Wam bardzo tej możliwości odpoczynku-daje baaaardzo dużo!!! Szkoda tylko,że nie można odpoczywać na zapas tzn na czas po porodzie. Ja byłam tak wyczerpana,że szkoda gadać... Mam nadzieję,że tym razem będzie spokojniej. Mam juz jednego bąbla w domu,który jest bardzo uzależniony od mamy i wymaga ciągłej uwagi:roll:

~~~~STYCZNIOWE SKARBY 2012 ~~~~

26/10/11 14:36:24

Cześć Mamusie,jestem na tym wątku nowa chociaż już znam b.dobrze to forum. W połowie stycznia 2012r zostanę po raz drugi mamusią.Pierwszy synuś w lutym skończy 3 latka,a drugi maluch ma termin na 16 stycznia:) Wiemy juz ,że będzie to drugi chłopak :wink: Co do samej ciąży to przebiega OK. Było torchę zawirowań przy badaniach prenatalnych...ale jest już wszystko OK. Chętnie będę do Was zaglądać :lol: :lol:

*GLIWICKIE PRZYSZŁE MAMUSIE!!! Dołączcie się*

26/10/11 14:24:30

Cześć Mamusie, ja również jestem z Gliwic-Bojków to moja mieścina:) Jestem juz drugi raz w ciąży,synek w luty skonczy 3 latka a mój drugi synuś urodzi się w połowie stycznia2012r. Chętnie poklikam z mamusiami;)

Przyszłe mamusie, ich brzuchy i maluchy

27/08/11 09:49:20

Hejo :D jestem po badaniu połówkowym...MALUSZEK JEST ZDROWY!!!!!!!!!!!! USG nie wykazało żadnych wad genetycznych więc jesteśmy juz spokojni :wink: :wink:

Przyszłe mamusie, ich brzuchy i maluchy

18/08/11 20:13:46

Hejo,jestem po długiej nieobecności... Tyle Wam napisałam...wszystko znikło :evil: :evil: :evil: :evil: w skrócie... Byłam na badaniu genetycznym. USG wyszło OK-zdrowy drugi synus :D Po kilku dniach telefon,że wyniki badania krwi są złe-wada genetyczna..Dawn. Rozmawialismy z panią genetyk. Sama nie wiedziała dlaczego badanie wyszło źle jesli USG w porzadku. Zaproponowała amio kcję ale nie poddałam sie badaniu-ryzyko poronienia 1;100 a ryzyko wystąpienia wady 1;500. Czekam do nast czwartku bo mam połówkowe... Wiem tyle,że bobas jest zdrowy,to podpowiada mi moja intuicja. Czasem warto te badania robic ale czasem to wielki stres.... Co do Szymusia...ENERGIA!!! On szaleje całymi dniami. Dostał ostatnio trampoline i całymi dniami na niej skacze :D Przez kilka dni chodził tez do przedszkola i widać efekty-powoli zaczyna mówić :lol: :lol: WAKACJE...Łeba fajna,wiele atrakcji. Szkoda tylko że pogody nie było :roll: Na 10 dni może 3-4 dni były ładne . Na plaży byliśmy tylko raz :cry: Małemu baardzo spodobała się plaża czyli duza piaskownica :D :D