Mamy "atopików"

23/05/10 22:56:51

jmijeczka my na takie swędzenie smarujemy małego Fenistilem dwa do trzech razy na dobę. U nas się sprawdza, przynajmniej przy zasypianiu.

Mamy "atopików"

20/05/10 21:30:01

Mam pytanie z innej beczki... czy w bułkach kajzerkach są jaja? Bo Tymek tylko bułę dostał i od razu cały wysypany :/ Na co dzień je chlebek, ale sama go piekę więc na 100% jaj nie ma.

mleko śmierdzi i smakuje wymiocinami

12/05/10 18:03:02

[quote="tut83":2hj07qft]Tak ogólnie to ona mało śpi w dzień jakieś 3 h maksymalnie. I też dlatego nic za bardzo zrobić nie mogę, oczywiście wszystko powoli się robi a czas szybko zlatuje i tu już noc.
Mój maluch też w ogóle nie spał w ciągu dnia, teraz zresztą też nie, kwestia organizacji... Jakoś zawsze miałam chwilę dla siebie, posprzątanie czy ugotowanie obiadu. Jak młody miał kilka miesięcy to wychodziłam jak najczęściej na spacery, siadaliśmy sobie w parku i nawet czas na dobrą książkę się znalazł. Są lepsze i gorsze dni, ale można, trzeba tylko chcieć. Jeśli chodzi o mleczko, może pojemnik/butelka jest nie domyta? zły detergent? nieszczelne zamknięcie? A jak mała tak bardzo ulewa może to alergia? Nie wiem jaką masz dietę, ale warto też w tę stronę pójść.

Mamy "atopików"

11/05/10 15:33:22

[quote="Ysabell":1ufa37xb]kurcze, te sterydy jakoś mnie zawsze przerażały... :?
Mnie też, ale dzięki nim mały zaczął normalnie oddychać. W sumie to nas uratowało, bo do szpitala trafił w stanie bardzo ciężkim, a przy okazji poprawiły nam skórę, ciekawa jestem tylko na ile czasu...

Mamy "atopików"

10/05/10 20:38:16

A my się pozbyliśmy całkowicie wysypki. Niestety chyba zbyt dużym kosztem. Właśnie wróciliśmy ze szpitala z oddziału pulmonologi i alergii bo mały miał duszności (na skutek zapalenia oskrzeli, a nie alergii podobno) :/ masakra Ogólnie sterydy wziewne sprawiły, że mamy aksamitną skórkę taką jak normalne dziecko.