stycznowki czy juz narasta w was lęk porodu??

08/11/06 14:32:41

Hej!!! Ja właściwie za każdym razem inaczej to sobie wyobrażam. Niby się nie boję, ale lubię mieć wszystko zaplanowane, a tego nie da się tak do końca zaplanować!!! Cóż, co ma być, to będzie... od początku świata kobiety rodzą dzieci, to i my urodzimy!!! Mój mąż ciągle mi powtarza, że on chyba bardziej się boi niż ja. Zleciało nam już tyle tygodni ciąży, że ani się obejrzymy, a poród będzie za nami. Grunt to się nie zadręczać!!! Podołamy!!!

Jeszcze raz pytanie o Starynkiewicza

03/11/06 12:41:39

Witajcie!!! Może któraś z Was ma aktualne informacje ( doświadczenia ) o szpitalu przy Pl. Starynkiewicza w Warszawie??? Leżałam w nim już 3 razy, ale niestety na oddziale septyczno-zabiegowym ( ostatnio w lipcu tego roku ) i mimo niemiłych przeżyć sam pobyt i opiekę wspominam dobrze. Teraz chciałabym tam urodzić. Ciekawi mnie jak jest na innych oddziałach ( patologia i porodówka ). Jeśli tam byłyście, podzielcie się swoimi doświadczeniami. Dziękuję i pozdrawiam.

DUPHASTON

26/10/06 15:50:04

Ja brałam duphaston do 20 tygodnia ( od 7 ). Ma on również działanie rozkurczowe, mnie jednak potrzebna była jeszcze no-spa. Jak powiedział mój Pan dr duphaston powinno się, oczywiście w razie potrzeby, przyjmować do momentu kiedy wykształci się łożysko, bo później on już nie działa, a z łożyskiem mamy do czynienia od 18 tygodnia ( wcześniej jest to kosmówka ). Nie martw się ten lek jest żeby pomóc a nie zaszkodzić.

STYCZNIÓWKI 2007- zapraszamy też miesiace przyległe

22/10/06 17:28:41

Witajcie!!! Alicja.M ja też mam straszliwie napięty brzuszek, ale na szczęście na razie rozstępów nie widać. Od momentu kiegy dowiedziałam się o ciąży codziennie po kąpieli smaruję mój brzuszek i biust balsamami nawilżającymi. I to takimi zwykłymi avonu albo garniera, a nie jakimiś antycelulitowymi. Choć moje koleżanki z pracy ( dermokonsultantki ) twierdzą, że jak ktoś ma skłonności do celulitu lub rozstępów to nic mu nie pomoże, nawet kremy po 200zł. A jak nie masz rozstępów, to tylko pozostaje Ci się cieszyć :wink: MoniaW. ja już mam mebelki, tylko łóżeczko jeszcze nie złożone. Jakoś jestem spokojniejsza, bo boję się, że może coś się zacząć dziać jeszcze w tym roku :lol: :lol: :lol: . Może się mylę, ale śpię spokojniej. A wózek i fotelik zamawiamy pewnie w połowie listopada. Przynajmniej takie mamy plany !!! A gwarancja...trudno, zakładam, że się nie będzie psuł :roll:

Pytanko do pana doktora

21/10/06 17:21:53

Witaj, nie znam się aż tak dokładnie na antybiotykach i nie wiem czy ten jest bezpieczny! Ja w zeszłym roku przywiozłam sobie z wakacji zapalenie ucha. Brałam pod rząd trzy różne antybiotyki, a po drodze okazało się że jestem w ciąży. Niestety antybiotyki spowodowały obumarcie zarodków ( to były bliźnięta ) a w rezultacie poronienie. Mam nadzieję, że w Twoim przypadku będzie dobrze. Trzymam kciuki i będę śledzić ten wątek. Odezwij się za jakiś czas. Pozdrawiam.