Poznańskie "brzuchatki"

11/03/09 23:02:11

[quote="Ewa76":3hac92i1][url=http://www.fotosik.pl:3hac92i1] [/url:3hac92i1] to wszystkie kobiety naszej rodziny nie licząc psa ;)
Ha! Wiedziałam, ze jak tu wejdę, to coś znajdę! Prawda, że Ewa ślicznie dała na imię córeczce? :P Buziaki!

Poznańskie "brzuchatki"

13/06/08 15:50:37

Ewa ja wolę czytać Twoje posty, niż oglądać najlepsze komedie.. A Twoje córcie też niezłe jajcary.. A może tak napiszesz jakiegoś bloga?... Ja Ci później pomogę książkę z tego zrobić. I zostanę matką sukcesu :) Ewka23 to my trochę w drugą stronę.. do Niechorza jedziemy Marysia właśnie śpi i śpi...ale chyba cierpi na górne czwórki, bo co chwilę marudzi, a jak jej dałam gumę rozpuszczalną, to jej aż krewka z dziąsła poleciała... Adzia za daleko mi do wszelkich winogradzkich centrów... więc nie potowarzyszę w chwili niedoli.. Wiecie jak mi dobrze w domu? Pokochałam sprzątanie, krzątanie się po domu, opiekę nad dzieckiem... :roll: tylko czemu nikt nie chce za to płacić?!

Poznańskie "brzuchatki"

12/06/08 22:56:42

To ja dzisiaj tez pobilam rekord zakupowy.. ale w staniu w kolejce :lol: W Auchan Komorniki Bartka otworzyli i buty sprzedaja za pol ceny 8) Ewka23 gdzie bedziesz? I zremisowali... :roll:

Poznańskie "brzuchatki"

11/06/08 22:11:23

..jesteśmy na Bactrimie... mam nadzieję, że pomoże. A ja oprócz przerwy żłobkowej w lipcu mam jeszcze przerwę w połowie sierpnia w przedszkolu :?

Poznańskie "brzuchatki"

11/06/08 21:33:31

Nasz żłobek jest bardzo, bardzo fajny, ale wiesz jak jest - Piotruś go nie zna, nie zna pań, ani dzieci i podobno dzieci strasznie wtedy płaczą i trudno im to zaakceptować. Pogadałam trochę o tym dyżurowaniu z jedną ciocią i mówiła, żeby lepiej zaoszczędzić dziecku stresu.,.. no to postanowiłam, że zaoszczędzę. Ale teraz sama nie wiem, czy dobrze zrobiłam, bo jak będę ją wozić Marysię do teściowej, to i tak i tak będzie się musiała przestawiać... ..ech, tak źle i tak niedobrze... A po ilu dniach Horacy przestał gorączkować? My się bujamy drugi dzień i temperatura nie chce odpuścić...