"Stycznióweczki 2009" :):)

03/09/08 18:26:45

Hej Dziewczyny!!! Jestem nową stycznióweczką i mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do siebie:) Moja dzidzi leci już 22 tydzień a brzusia jak nie było tak nie ma:( tylko troszkę się zaokrąglił przez co problem, bo stare spodnie za małe a na ciążowe za wcześnie:) i co robić? hehe zostały mi tylko 2 kiecki w których nic mnie nie obciska! ech... Mam nadzieję, ze mały zacznie wreszcie rosnąć i brzuszek będzie widoczny, bo tak to nie mam sie czym pochwalić. Ale za to kopie jak zawodowiec:P:P:P

problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

03/06/08 23:01:15

Hej dziewczny!!! Długo u was niebyłam odkąd dowiedziałam się, że w końcu zafasolkowałam:))) Niestety nie niedługo się nacieszyłam... Robiłam sobie ostanio badania a jestem w 2 miesiącu i wyszło, że mam białko w moczu... wcześniej wogóle mnie to nie obeszło ale jak poczytałam na necie... Boje się, że stracę dzidzie albo, ze przez to będzie miało jakąś wadę rozwojową:((( Nie wiem co myślieć. Tak długo czekałam na moja fasolke.

Grupa Wsparcia ;)

16/05/08 07:51:29

Hej widzewianka! Jasne, ze test może wyjść niegatywnie pierwszego dnia więc dlatego lepiej odczekać jeszcze kilka dni dla większej pewności. dzidzi może poprostu nie chcieć jeszcze sie ujawnić:) jeśli nadal nie dostaniesz @ to powtórz test ale najlepiej rano..

Grupa Wsparcia ;)

16/05/08 07:48:18

Hej dziewczyny!! dzisiaj idę do gina, bo tak jak pisałam wczoraj 3 testy pozytywnie i 8 dni spóźnienia @... Jednak przez brak objawów nie czuję, że mogę być w ciąży. Wogóle nie wiem czy powinnam iść już dziś do ginekologa i czy jeszcze się nie wstrzymać... Nie chcę rozczarować siebie i swojego faceta:( Poradzcie coś!!!

Grupa Wsparcia ;)

15/05/08 13:45:46

No to ładnie.. Widzę, że jeszcze pomęczę się w niepewności! a ja już myślałam, ze jutro wszystkiego się dowiem:(