Obóz językowy dla dziecka

31/12/14 15:53:33

ja miałam trochę oporów, żeby wysłać dziecko na obóz językowy za granicę, wiadomo każdy się martwi o swoją pociechę. Ale wybrałam szkołę Glossa z długoletnim doświadczeniem, więc bałam się mniej. Córa wróciła bardzo zadowolona, nie było w trakcie żadnych problemów, nauczyła się dużo, a to jest najważniejsze. Na pewno jeszcze kiedyś ją wyślę na taki obóz.

okulary dla dziecka

31/03/14 09:02:31

oj wybór okularów dla dziecka nie jest taką prostą sprawą, sama miałam z tym problem, ale dużo przydatnych informacji znalazłam na stronie producenta okularów JZO. Tam bardzo fajnie i prosto jest napisane na co zwracać uwagę przy wyborze odpowiednich okularów dla pociechy.

Mój synek panicznie boi się dentysty ;/

22/05/13 19:10:20

jestem podobnego zdania, co jedna z was wyżej, żeby zainwestować i pójść do dobrego dentysty, który potrafi się z dziećmi obchodzić. Dzięki temu się nasza pociecha nie nabawi traumy. <ciach! reklama/lady_in_red>

Żłobki Bydgoszcz

09/12/12 12:17:17

Mój synek chodził do żłobka "Słoneczko" i byłam bardzo zadowolona

BYDGOSKIE SZKRABKI- OD DNIA NARODZIN....

05/02/11 15:27:55

[quote="AKA28":1kddsj10]dalmatia - dzięki za info o gniazdeczku- a gdzie Twój synek chodzi do żłobka? na Plac Poznański? jeśli tak, to do której grupy? chce Ci się go jeszcze po żłobku gdzieś ciągać? ja szukam mu zajęć, bo siedzi w domu ;-) mocna Ci choruje w żłobku?
AKA - tak, Wojtek chodzi do żłobka na plac poznański do grupy III - smerfusiów, szukanie zajęć... nie, po prostu widze że on bardzo lubi muzyke i wszelkie formy wyginania sie to rytmika by była w sam raz. A choruje, nie nie bardzo... w sumie opuścił ze 2-3 tygodnie a chodzi od października