jak przyspieszyć?

22/01/09 11:22:36

Dziewczyny... sex, tylko nie taki delikatny, a raczej ostry. Sperma powoduje skurcze, to każdy wie, a takie mocne kochanie dobrze wpływa na rozwieranie się szyjki. Lepsze od skakania na piłce :) Spróbujcie. Zapewniam, że pomoże, a jeśli nie to chociaż sprawicie sobie i mężowi przyjemność.

problemy z płodnością... POZYTYWNA GRUPA WSPARCIA

22/01/09 11:09:12

wetnę się w rozmowę, wszystkim staraczkom życzę udanych cykli!!! :)

Byle styczniowe 2009

20/01/09 12:44:33

witajcie, też miałam mieć Dzidzię już na rękach, ale los chciał inaczej. Nie jest mi strasznie smutno, a to TYLKO dlatego, ze znowu noszę w sobie Dzidzię :) Pamiętajcie, nasze Dzieci nie umierają tylko ich narodziny trochę się przesuwają :)

ciaza a leki psychotropowe

30/07/08 09:23:46

Hej dziewczyny, znowu jestem w ciąży :) Interesuje mnie jak sobie radzicie z lekami lub bez. Amarylis co u Ciebie i jak dzidzia znosi branie leków? A ty Mika33? Dajcie znać, będzie mi raźniej.

ciaza a leki psychotropowe

02/07/08 12:46:21

Jeszcze niedawno, kiedy byłam w ciąży nie było tego wątku. Czułam się bardzo osamotniona. Mój lekarz zabronił mi brać czegokolwiek, a już na pewno nie Xanax. Jedna z Was pisała, że ma uczucie ucisku na kark, ja mam podobnie, tylko, że ja czuję ucisk na szyję, a co za tym idzie duszenie. To jest najgorsze z pozostałymi dolegliwościami radzę sobie bez prochów. Po prostu staram się czymś zająć, np rozmawiam z kimś nawet przez telefon. To pomaga. Ciekawa jestem co Wam mówią lekarze. Piszcie. W ciąży już nie jestem, bo poroniłam. Ale zamierzam zaciążyć ponownie. Szukam jakiegoś złotego środka. Pomożecie? W grupie raźniej.