Mamy z 2012 roku

20/04/19 23:14:55

[quote="lady_in_red":1cbh8jy9] Jmij, wiem, wiem, że wiesz. Domyśliłam się, że to słownik, tak w sumie dla żartu zwróciłam uwagę. *aisak* koszmar nie minął i nie minie... Moja siostrzyczka nie żyje. Zginęła w wyniku obrażeń doznanych w wypadku samochodowym. Miała 25 lat.
O Boże :( bardzo mi przykro :(

Mamy z 2012 roku

17/04/19 16:50:08

[quote="lady_in_red":1nith6n7][quote="jmijeczka":1nith6n7] Ale cieszę się że u Ciebie w miare się kręci, że Lena super w szkole :)
Nela :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Wybaczcie, że wpadłam i zniknęłam, ale ostatnich 6 to koszmar, z którego nie mogę się obudzić.
Haha a wiem że Nela. Ale słownik w tel nie zakumal, że Nela to imię i zmienił na Lena, a dopiero teraz zobaczyłam jak zwróciłas uwagę :loo: :loo: Co się stało? Co za koszmar kochana ? Aisak - dzieki i wzajemnie :)

Mamy z 2012 roku

03/04/19 21:49:29

[quote="lady_in_red":nzg661a3][quote="jmijeczka":nzg661a3] Black, Lady - jak żyjecie?
Różnie ;) Powiem Ci, że się Ciebie nie spodziewałam. Szok i niedowierzanie.
Haha bo ja pojawiam się i znikam :loo: :yea: Ale cieszę się że u Ciebie w miare się kręci, że Lena super w szkole :) Aisak- super z tą Chorwacją :) Lenka- moja córka od kiedy ma usunięty trzeci migdał tez o wiele mniej choruje :) Pozdrawiam Wam z zimnej Szkocji. Brrr. Gdzie ta wiosna?

Mamy z 2012 roku

12/02/19 21:26:04

Black - o niee ja bym nie pozwoliła na to by kontakt z dziadkami był zerowy. I moi rodzice także by na to nie poszli. Z racji że im łatwiej we dwójkę przelecieć do mnie niż nam w 5 tam - to są częściej. Teściowa była tylko raz póki co. Ale dzieci znają pamiętają bo my dużo o tym opowiadamy. Dzieci mają kontakt nawet z prababcia i pradziadkiem. Super że Zuzia nie może się doczekać szkoły :) Moje dzieciaki uwielbiają szkole. Teraz mamy tydzień ferii a co rano pytają czy już do szkoły idą hahaha. No Majorka piękna. Ja akurat byłam na południu i całe schodzilismy. Mam nadzieję że w tym roku na jesień także będzie nam dane gdzieś polecieć. Tak na codzień w domu robię to co każda mama siedząca w domu. Oprócz tego ćwiczę, wymyślam jakieś przepisy (bo cała rodzine staram się odżywiać zdrowo wg moich nawyków zywieniowych). Poza tym bawię się w sprzedawanie i kupowanie ubrań hahahahaha. Aisak - biedna kochana.. Ale pracujesz dalej? Stanęłas jakoś na nogi ? Ok doczytałam.. mam nadzieję że będzie lepiej jak dzieci będą w żłobku i przedszkolu to trochę ogarniesz wsio lepiej. Gdzie macie zaplanowane wakacje ? My chcemy koniec czerwca będą w PL wybrać się nad polskie morze chociaż na 5 dni bo dzieci chyba nawet nie widziały.. Poza E bo ona blisko morza urodzona.

Mamy z 2012 roku

11/02/19 13:18:55

Black - to jak i u mnie. Każde dziecko z charakteru inne. Za wiele podobieństw do siebie nie mają hehe. Urwisowanie jednak mają we krwi i to jedyna wspólna ich cecha :lol: U mnie już coraz mniej uzależnienia od mamy. Tata równie ważny a nawet jak wolne jest to tata przejmuje dzieci i mam sporo czasu dla siebie. Też czekam na wiosne i lato.. chociaż zima tu w tym roku póki co wyjątkowo łagodna. Czyli Zuzia idzie do szkoły od września? Mój W od sierpnia zaczyna tez.. Ale tu dzieci właśnie zaczynają szkole od 5rz. Co do ciepłych krajów udało mi się być samej z mężem w październiku na Majorce tydzień. Piękna sprawa. Ciepło. Bez dzieci. Brakuje mi tego hehehe Tak w tym roku będziemy ponad 2 tygodnia wakacji w PL cała rodzina. Rodzice przylatuja do nas regularnie co 2-3 miesiace na 10-14 dni, wiec widzę ich regularnie. Zatem kontakt dzieci z dziadkami jest bdb. Poza tym co drugi dzień widzimy się na Skype. Na miejscu mam tez brata i jego rodzine. Pozostała rodzinę odwiedzam raz w roku jak latam. Czy to sama czy z którymś z dzieci na doczepke. Więc nie jest źle z tęsknotą czy kontaktem. Są dni wiadomo że chciałoby się dzieci podrzucić do babci i dziadka i gdzieś pobyć samemu.. Ale od tego są zaufane kolezanki albo niania :)