*GLIWICKIE PRZYSZŁE MAMUSIE!!! Dołączcie się*

13/11/08 15:34:17

[quote="scarpi":2x4alav9]Oj dziewczyny wstyd, dopiero wstałam :oops: , im bliżej rozwiązania tym dłużej śpię, mąż wychodzi rano do pracy, ja ja na drugi boczek, kota pod pachę, na łóżku się rozciągnę i tak śpię z kiziorem aż mnie np.listonoszka nie obudzi :)
Śpij póki możesz, bo jak urodzisz, to pewnie długoooooo Ci przyjdzie być niewyspaną :wink:

*GLIWICKIE PRZYSZŁE MAMUSIE!!! Dołączcie się*

12/11/08 17:54:42

[quote="mania81":35va9o0t]matka_nadzieja - z kad jestes? :) Ja tez mam bardzo daleko do wszystkich i nie moge za bardzo dolaczac sie do spacerkow :cry:
Okolice Jagiellońskiej ulicy :roll: jak narazie ale mam nadzieję, że już niedługo. :roll: [quote="tiga25":35va9o0t] A ja właśnie zmykam po Małą do żłobka mam nadzieję że wszystko ok :) bo nie była tam już 3 tygodnie mam nadzieję że nie płakała.
A gdzie chodzicie do żłobka? My też od niedawna chodzimy bo przeżyliśmy już kilka opiekunek ale nie byliśmy zadowoleni... :( Już znalazłam info gdzie pisałaś, że chodzicie do żłobka w Sosnicy :) to tak jak my :)

*GLIWICKIE PRZYSZŁE MAMUSIE!!! Dołączcie się*

12/11/08 09:20:44

Witam nowe dziewczyny :D Pewnie też mieszkające ode mnie daleko :wink: Spędziliśmy cudowny długi weekend i pogoda nam dopisała a już dziś na dworze tak zimno, szaro i buro :wink: Dużo zdrówka wszystkim życzę

*GLIWICKIE PRZYSZŁE MAMUSIE!!! Dołączcie się*

08/11/08 22:06:35

Hej, widzę, że tu baaardzo zywo zrobiło się ostatnimi czasy :) My ciągle w biegu, Oliwia miała urodziny więc ostatni tydzień pod znakiem ciągłych odwiedzin ze strony rodziny oraz znajomych i dzieci, które przychodziły z prezentami - mam serdecznie dość przyznam szczerze. Teraz siedze i próbuję trochę pracować, choć nie chce mi się bo długi weekend.....wszyscy odpoczywają :wink: tylko nie ja :lol: Widzę, że większość Was jest z okolic Trynku :roll: czemu nie ma nikogo z mojej okolicy :( Tak mi brakuje jakiejś koleżanki "po sąsiedzku" co by wpadła do mnie lub zaprosiła do siebie na kawę koło południa :twisted: by dzieci wymęczyły się razem przed spaniem :twisted: Muszę częściej teraz się tu pojawiać skoro forum "odżyło" Pozdrawiam i powiem Wam jeszcze tyle - śliczne te Wasze pociechy :P

*GLIWICKIE PRZYSZŁE MAMUSIE!!! Dołączcie się*

24/10/08 14:34:31

[quote="matka_nadzieja":anvliboh] 28.07.2008r.
pomyłka 28.07.2007r. Rok mi się pomylił, z rozpędu napisałam bieżący a nie właściwy dla daty urodzenia.