Problem z zębami.

17/08/08 08:55:56

Dzięki za Wasze (po)odpowiedzi... :wink: Zostało mi jeszcze około 2 m-cy..może ząb się na ten czas uspokoi-na co baaardzo liczę....

Problem z zębami.

15/08/08 16:20:35

Witam, szukałam na forum odp.ale nie znałazłam opinii lekarza na ten temat. W zwiazku z tym załozyłam nowy temat i będe wdzięczna za jak najszybsza odp. Jestem w 31 tyg. ciąży. Mam ból zeba, jednak nie wiadomodokładnie, który mnie boli.Dentystka pod znieczuleniem rozwierciała mi dwa ząbki, jednak mówi,że to żaden z nich.Niestety ból choć troche mniejszy nadal sie utrzymuje.Czy można zrobić prześlwietlenie i jeśli ono coś wykaże rwać zęba pod znieczuleniem? Licze na szybką odpowiedź. Z góry dziękuję doktorze.

Magnez ile mg dziennie?

01/07/08 09:22:35

Ja biorę magnez 2 xdziennie i no-spa forte też 2 razy dziennie... Wszystko ze względu na twardy brzuch i kurczenie się szyjki macicy... :cry: wczoraj byłam po 2 tyg. brania leków u kontroli i macica powraca po mału do poprzedniego stanu...wieć leki działają.... :P i moje leżakowanie i odpoczynek tez :)

Corfamed i jego lekarze

10/06/08 15:18:44

Patrycja, ja miałam podobnie ale u dr Kotkowskiej. U nich tyle jest pacjentek, że widac nawet o tym zapominają. Oczywiście ich nie tłumacze, ale na takie "przewinienie" jestem w stanie przymknąc oko :) Ale daj oczywiscie znać, u kogo byłas i czy faktycznie ten lekarz jest lepszy od zapominalskich lekarzy z Corfamedu :?: Dodam tylko, że była w Lim-ie, u dr Jeleniogórskiej, ale mnie do siebie nie przekonała.Nie kazała mi robić żadnych badań :? , usg stwierdziła robi sie u nich tylko 3 razy w ciązy i wystarczy. Może i tak, ale pewniej się czuję kiedy mam zrobić comiesięczne badania a na monitorze USG widzę małego kochanego łobuzującego :P fasolka :)

W sprawie św. rodzinnych, św. z Zus, itp.proszę pisać,pomogę

08/06/08 12:36:24

Dzięki Iwonka bo okazuje, że za wiele to ja nie wiem :( Czyli 6 tyg. przed 182 dniami mam złożyć o świadczenie rehabilitacyjne. W jaki sposób, czyli co potrzeba -jakie papiery- czy wystawia mi to lekarz ginekolog?I każdy dostaje takie świadczenie i na jaki czas- do momentu porodu? :?: